Háromgólos KSE-siker a Sepsi OSK II. ellen

Horváth Bálint Ottó 2020. szeptember 19., 20:24 utolsó módosítás: 2020. szeptember 30., 16:29

Kézdivásárhelyi győzelemmel ért véget a labdarúgó 3. Liga 5-ös csoportjában rendezett Kovászna megyei derbi, a házigazda KSE 3–0-ra nyert a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK II. ellen.

Megnyerték első hazai bajnoki mérkőzésüket a kézdivásárhelyiek. Archív Fotó: Gazda József

A két háromszéki együttes szombat késő délutáni találkozóján hamar vezetést szereztek a kézdivásárhelyiek, akik uralták a játékot, de sokáig nem tudták növelni előnyüket.

A folytatásban kiegyensúlyozottabbá vált a mérkőzés, újabb találatot azonban ismét a KSE szerzett, amely ezután a védekezésre összpontosított, de a hajrában így is belőtte a harmadik gólját.

A KSE ezzel megszerezte szezonbeli első győzelmét a harmadosztályban, és utolérte a szintén hárompontos sepsiszentgyörgyieket.