Hajrában kapott gól okozta a Sepsi OSK farmcsapatának a vesztét

Sebestyén Ervin 2022. szeptember 04., 11:15 utolsó módosítás: 2022. szeptember 04., 13:40

A Brassói SR otthonában lépett pályára a Sepsi OSK II. a labdarúgó 3. Liga 2. fordulójában. A háromszéki alakulat becsülettel küzdött, viszont nem bírták ki a rájuk nehezedő nyomást, az utolsó percekben gólt kaptak és egygólos vereséget szenvedtek el.

Hajrában kapott gól okozta a Sepsi OSK II vesztét. Korábbi felvétel Fotó: Facebook/Sepsi OSK

Az összecsapás remekül indult a brassóiak számára, sikerült többször is odakerülni a piros-fehérek kapuja elé, viszont a befejezés rendre pontatlan volt. A vendégek is próbálkoztak a gólszerzéssel, azonban sokkal kevésbé sikerült veszélyeztetniük.

A találkozó hajrájában egyre nagyobb nyomás nehezedett a Sepsi OSK II. védelmére, amely nem tudott felszabadítani, a hazaiak folyamatosan rúgták előre a labdát, ennek pedig a 87. percben meg is lett az eredménye: egy balról beadott labdára remekül érkezett Ștefan Răchișan, a vendégek kapusa, Gedő tehetetlen volt, így 1–0-s előnyhöz jutott a Brassói SR.

A végén már nem igazán maradt idő semmire, nem tudtak egyenlíteni a háromszékiek, maradt az 1–0-s végeredmény. A Sepsi OSK farmcsapata két forduló elteltével a nyolcadik helyen áll a tabellán, egy döntetlen és egy vereség a mérlegük.

Nem sikerült jól a hazai bajnoki a piros-fehérek számára az U16-os Elitligában sem, ahol a FC Botoşani volt az ellenfél, de a vendégek magabiztos 3–1-es győzelmet könyvelhettek el.