A magyar együttesnél nincsenek friss hiányzók, valamint a hétvégén bajnoki mérkőzésük sem volt, így frissen és kipihenten várhatják a keddi összecsapást. Ami az ellenfelüket illeti, szombaton hazai pályán játszottak a Sabail ellen, a Qarabag rendkívül magabiztosan szerepelt, 3–1-es győzelmet aratott az azeri Premier League nyitófordulójában.
A Ferencváros a legutóbbi hazai BL-selejtezőjét elveszítette a Slovan ellen, ezúttal győzelem kell a továbbjutáshoz. Az mindenképp a zöld-fehérek mellett szól, hogy a Qarabag a legutóbbi négy idegenbeli meccséből egyet sem nyert meg.
Az összecsapáson Carlos del Cerro Grande spanyol játékvezető fújja a sípot, a találkozót 21 órától rendezik, az M4 Sport élőben közvetíti.
Az első fordulók gyengébb teljesítménye miatt nincs edzőváltási hangulat Csíkszeredában. Az FK elnöke, Szondy Zoltán türelemre inti a szurkolókat. Kifejtette, a vezetőség bizalma töretlen a szakmai stáb felé.
Felkészülési mérkőzést játszott egymással a Sepsi OSK és a Székelyudvarhelyi FC szerdán délután. Habár az udvarhelyiek 2–1-es vereséget szenvedtek, hasznos tapasztalatokkal gazdagodtak a harmadosztályú bajnokság augusztus végi rajtja előtt.
Ideiglenesen 20 százalékkal csökkenti a gázolaj jövedéki adóját 2026. augusztus 16. és 31. között a pénzügyminisztérium – jelentette be csütörtökön Alexandru Nazare pénzügyminiszter.
Miközben a bankok és a nemzetközi sajtó Spanyolországot „Európa gazdasági mozdonyaként” ünnepli, az Ibériai-félszigeten dolgozó román állampolgárok mindennapjai egészen mást mutatnak: tömegesen hagyják el az országot.
Nem tükrözik az Erdélyi Magyar Nemzeti Tanács (EMNT) álláspontját Toró T. Tibornak a Tusványosról tett kijelentései – közölte kedden Tőkés László.
A medveproblémára egyetlen valódi megoldás létezik, az állomány visszalövése az optimális létszámra. Birtalan István gyergyószentmiklósi vadásszal beszélgettünk, nemcsak a medvékről.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!