Gyorsan ment, az első körben kiesett a MOL Fehérvár

Székely Sport 2021. július 15., 18:14

A hazai döntetlent követően idegenben nem ment a gólszerzés, vereséget szenvedett Örményországban a MOL Fehérvár, búcsúzott a labdarúgó Konferencia Liga selejtezőjében.

Kínos vereséget szenvedtek Fotó: Facebook/fcararatyerevanofficial

Már az Európai Konferencia Liga, selejtezőjének első körében kiesett a küzdelmektől a MOL Fehérvár. Szabics Imre együttese a hazai 1–1 után idegenben 2–0-ra maradtak alul az örmény Ararat Jereván együttesétől.

Az első meccshez hasonlóan ezúttal is megvoltak a helyzetei a magyar bajnokság bronzérmesének, de nem sikerült ezeket értékesíteniük.

A hazaiak az első félidőben egy remekül eltalált szabadrúgással kerültek előnybe, majd az utolsó percekben egy kapuskirúgást követően a bizonytalankodó védők hathatós közreműködésével bebizonyították a győzelmüket és a továbbjutásukat.