A legutóbbi szövetségi kapitány, Edward Iordănescu úgy döntött, nem hosszabbítja meg lejáró szerződését, elmondása szerint több időt szeretne a családjára fordítani, emiatt pedig a Román Labdarúgó-szövetség új szakembert kell kinevezzen a posztra. Első számú esélyesként emlegették Gheorghe Hagit, aki jelenleg a Konstancai Farul vezetőedzője.
Az egykori kiváló labdarúgó elmondta, hogy ugyan foglalkozott a gondolattal, de végül arra a következtetésre jutott, hogy azt a projektet szeretné folytatni, amit három éve a tengerparti együttesnél elkezdett.
– áll a Konstancai Farul oldalán publikált közleményben.
Az utóbbi időben felmerült Adrian Mutu és Mirel Rădoi neve is, azonban még semmilyen hivatalos információ nincs arról, hogy valóban tárgyalna velük a szövetség.
A Sepsi OSK szűkebb költségvetésből gazdálkodva, formálódó kerettel vág neki a küszöbön álló szezonnak, amelynek nyitányán rögtön a Rapid otthonában kell helytállnia. Hadnagy Attilát, a csapat sportigazgatóját kérdeztük.
A Sepsi OSK stadionjában rendezi meg a Kolozsvári U a soron következő hazai európai kupamérkőzését. A kincses város klubvezetése hivatalosan is bejelentette, hogy az Untold fesztivál miatt kénytelen költözni.
Egy huszonkét éves juhász holttestét találták meg a Málnáshoz közeli erdőben hétfőn délben. Az ügyben az ügyészség felügyeletével folyik a nyomozás.
Nem rendezik meg idén a Közösségi Párbeszéd Tábort, amelyet a tavalyi induláskor a szervezők a Tusványos egyfajta alternatívájaként, ugyanakkor nem ellenrendezvényként hirdettek meg.
Alapjaiban megrázta a romániai szociális ellátórendszert a Bihar megyében engedélyek nélkül működtetett menhelyek körüli, a szervezett bűnözés elleni ügyészség eljárása nyomán kirobbant botrány. A Krónika helyszíni riportja.
Hárman nyitottak tüzet egy lakóház udvarán tartózkodókra, rendőrség szerint bérgyilkossági kísérlet történt. Újra friss levegőt szívhat Nagybánya egykori polgármestere, Cătălin Cherecheș.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!