A csütörtök esti meccsen az első játékrészben jól zárt a Fradi védelme, pár kontrát is vezette, de nem jutottak lövésig.
Robbie Keane csapata a biztató félidei 0–0 után, a 49. perc első Eintracht-ziccerét még megúszta, de a 19 évesen már török válogatott Can Uzun 18 méterről a jobb felső sarokba bombázott (1–0).
Tíz perccel később már a PSG-kölcsöncsatár Hugo Ekitiké is gólt ünnepelhetett közeli helyezése után (2–0).
Ezután már nem változott az eredmény, a hét forduló után 9 pontos, 22. helyezett Fradi legközelebb jövő csütörtökön a holland AZ Alkmaart fogadja az EL-alapszakasz utolsó körében, annak reményében, hogy sikerülhet a legjobb 24 között végezve továbbjutnia a rájátszásba.
Két mérkőzést rendeztek hétfő hajnalban a 2026-os labdarúgó-világbajnokság csoportkörének első fordulójában. Elefántcsontpart a hajrában szerzett góllal győzte le Ecuadort, míg Svédország öt találatig jutva magabiztos sikert aratott Tunézia ellen.
A Székelykeresztúri Egyesülés megvédte címét, és ismét megnyerte a labdarúgó Román Kupa Hargita megyei szakaszát, miután a vasárnap délutáni döntőben 2–1-re legyőzte a megyei bajnok Csíkszentsimoni KSK együttesét.
Egy 22 éves fiatalember életét vesztette vasárnap a Tordai-hasadékban, miután lezuhant a via ferrata útvonalról.
Valóságos kommentcunamit indított el Nicușor Dan államfő vasárnapi döntése, amellyel Eugen Tomac helyett Adrian Veșteát jelölte miniszterelnöknek. A Facebookon megjelent hozzászólások alapján a felháborodás elsősorban a jobboldali szavazók körében erős.
A Brassó Megyei Tanács elnökéből lett miniszterelnök-jelölt, Adrian Veștea több mint három évtizede tagja a PNL-nek, önkormányzati vezetőként és miniszterként is jelentős politikai tapasztalatot szerzett.
A kollektív irigység, utálat, megosztottság zárójelbe teszi az egyéni teljesítményeket. Fontosabb pár félremagyarázott félmondat, mint egy egész életmű…
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!