Fővárosi felkészülési meccsek után törökországi edzőtábor

Székely Sport 2021. február 16., 22:20 utolsó módosítás: 2021. február 16., 22:26

Bukarestben játszott felkészülési mérkőzést az FK Csíkszereda U19-es és U17-es csapata, az ellenfél az FCSB korosztályos együttese volt.

Demény Norbert és Zöld Péter 19 éven aluli gárdája kiegyensúlyozott első félidőt követően, a szünet után Csala félpályás góljával a vezetést is megszerezte, de a FCSB végül kiegyenlített.

Bajkó Barna és Bokor Zoltán fiatalabb csapata is hasznos felkészülési meccset játszott, de nem bírt a fővárosiakkal, akik fölényesen nyertek.

Az FK Csíkszereda két korosztályos csapata szerdán tíznapos edzőtáborba utazik Törökországba, ahol folytatják a felkészülést a tavaszi idényre.