Szombat kora délután csapott össze a két fél, a hatodik percben vezetést szereztek a bánságiak Gyakorlatilag ez volt az egyetlen komoly lehetőség, amit kidolgoztak a csapatok az első félidőben, a szünetig leginkább a mezőnyben csordogált a játék.
A második játékrész elején és derekán is betaláltak a brassóiak, ezzel már náluk volt az előny. A hajrában próbálkoztak a hazaiak, viszont csupán a keresztlécet sikerült eltalálniuk, így maradt a 2–1-es végeredmény.
A visszavágót nyugodtabban várhatja a Brassói FC, ezt egy hét múlva, május 21-én 11 órától rendezik a Cenk alatti városban.
A Sepsi OSK története során mindössze egyetlen játékosért fizetett többet, mint Dino Skorupért, a horvát középpályás azonban nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. A piros-fehérek közös megegyezéssel szerződést bontottak vele.
A nyári átigazolási időszak eddig a legtöbbet tárgyalt székelyföldi futballhíre kétségtelenül az Anderson Ceará ügye volt. Az FK Csíkszereda brazil támadó középpályása iránt több klub is érdeklődött, és úgy tűnt, hogy az FCSB-nél folytatódik a karrierje.
Anyagi kárral és látványos rendőrségi intézkedéssel járó közlekedési baleset történt szerdán délután Csíkszeredában. Egy szekér hajtója és utasai a baleset után agresszíven viselkedtek, így a rendőrség különleges egységének közbelépésére is szükség volt.
A jubileumi, 35. Tusványoson idén is a magyar és a határon túli közélet számos ismert szereplője vesz részt. A közéleti programok középpontjában a béke és a gazdasági kihívások állnak, a Tisza-frakció meghívott képviselői távol maradnak a rendezvénytől.
Nem találta megalapozottnak az alkotmánybíróság Nicușor Dan alkotmányossági kifogását, amelyet a barna medvék támadásainak megelőzésére és leküzdésére irányuló azonnali beavatkozási módszerek jóváhagyásáról szóló törvény ügyében nyújtott be.
És mi lenne, ha ki-ki kénye-kedve szerint oszlathatna fel neki nem tetsző pártokat?
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!