A reggeli edzést követően a Sepsi OSK szerda délután felkészülési mérkőzésen fogadta az FK Csíkszereda csapatát.
A piros-feketék honlapjának beszámolója szerint az edzőmeccsen a háromszékiek Simone Rapp góljával szereztek vezetést, de az FK labdarúgói még a szünet előtt fordítani tudtak Juan Bauza tizenegyesével, illetve Pintér Norbert góljával.
A második játékrészben további egy-egy gólt szereztek a csapatok, a piros-fehérektől Fülöp Loránd talált be, míg a csíkiak győztes gólját a román ifiválogatottban is szereplő Csala Róbert jegyezte.
Az 1. Ligában negyedik Sepsi hétfőn 17.30-tól a felsőházi rájátszásért szintén versenyben lévő FC Botoșani vendége lesz a bajnokságban.
A Bukaresti Rapid legyőzése után a másodosztályban pillanatnyilag harmadik FK Csíkszereda vasárnap 11.30-tól szintén közvetlen riválisát, a Dunărea Călărași-t fogadja.
Az FK Csíkszereda megállapodott a Győri ETO-val Bödő Efraim Zoltán szerződtetéséről, így a saját nevelésű fiatal középpályás a magyar bajnoki címvédőnél folytatja – az átigazolást Szondy Zoltán klubelnök megerősítette a Székely Sportnak.
Betalálnia sem sikerült Örményországban az Universitatea Craiovának, amely a hajrában kapott góllal búcsúzott az Európa Ligától. A Ferencváros magabiztosan verte török ellenfelét, a sikerből Marius Corbu góllal vette ki a részét.
Egy 68 éves férfi fulladt a tengerbe Eforiénál csütörtök délután, miután a nap folyamán háromszor is kimentették a hullámok közül a vízimentők, de újra és újra bement a vízbe. Eforie Nord strandjain vörös zászló van kitűzve, tilos a fürdőzés.
Saját kérésére visszahívták állomáshelyéről Balla Tullia Imolát, Románia montreáli főkonzulját, aki két és fél éve látta el a diplomáciai kirendeltség irányítását. A korábban számos kormányzati pozíciót betöltő diplomatát több mindennel megvádolták.
John Ratcliffe, az Egyesült Államok Központi Hírszerző Ügynökségének (CIA) igazgatója a héten Moszkvába tett látogatása során figyelmeztette az orosz tisztviselőket, hogy ne fokozzák a feszültséget a balti NATO-tagállamokkal szemben.
Románia legfontosabb ügye: a péksütemények. Egy lepényállam vajaskifli-gyarmatának franciás hadicsele durrant el...
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!