Felkészülési meccsen találkoztak a székely labdarúgócsapatok

Székely Sport 2021. március 10., 18:37 utolsó módosítás: 2021. március 10., 20:43

Az élvonalbeli Sepsi OSK és a másodosztályú FK Csíkszereda Sepsiszentgyörgyön játszott edzőmeccset egymással. Az ötgólos szerdai formaellenőrzőt a vendégek nyerték.

Sokgólos edzőmeccset játszottak. Archív felvétel. Fotó: Pinti Attila

A reggeli edzést követően a Sepsi OSK szerda délután felkészülési mérkőzésen fogadta az FK Csíkszereda csapatát.

A piros-feketék honlapjának beszámolója szerint az edzőmeccsen a háromszékiek Simone Rapp góljával szereztek vezetést, de az FK labdarúgói még a szünet előtt fordítani tudtak Juan Bauza tizenegyesével, illetve Pintér Norbert góljával.

A második játékrészben további egy-egy gólt szereztek a csapatok, a piros-fehérektől Fülöp Loránd talált be, míg a csíkiak győztes gólját a román ifiválogatottban is szereplő Csala Róbert jegyezte.

Az 1. Ligában negyedik Sepsi hétfőn 17.30-tól a felsőházi rájátszásért szintén versenyben lévő FC Botoșani vendége lesz a bajnokságban.

A Bukaresti Rapid legyőzése után a másodosztályban pillanatnyilag harmadik FK Csíkszereda vasárnap 11.30-tól szintén közvetlen riválisát, a Dunărea Călărași-t fogadja.