A 24 éves támadó középpályás az elmúlt három és fél szezont az FC Ballkani csapatánál töltötte, amely a kolozsváriak ellenfele volt ősszel az Európa Konferencia Liga csoportkörében.
Krasniqi 105 alkalommal lépett pályára az FC Ballkaniban, 39 gólt szerzett és 17 asszisztot jegyzett a koszovói bajnoknál.
Az elmúlt szezonokban nyújtott teljesítményével felfigyelt rá a koszovói válogatott, és tavaly novemberben először hívták be a keretbe.
A Kolozsvári CFR a téli szünetben korábban a horvát támadó Anton Maglicát, valamint a védő Bogdan Țîrut és Andrei Peteleut szerződtette.
Egészen jó mérkőzést játszott a Sepsi OSK és a Konstancai Farul a labdarúgó Szuperliga 6. fordulójának meccsén. Két fiatal játékos talált be, újabb döntetlen jegyzett a háromszéki alakulat.
Az élvonalbeli bajnokságot szervező Hivatásos Labdarúgóliga (LPF) közzétette a Szuperliga következő két fordulójának programját. Az FK Csíkszereda és a Sepsi OSK a 7. és a 8. játéknapon is közvetlenül egymás után játszik.
Két autó ütközött össze szombaton hajnalban Homoródfürdő és Máréfalva között, hat személyt kellett kórházba szállítani – tudtuk meg a Hargita Megyei Rendőr-főkapitányságtól.
Felhagyott az agglegényélettel az RMDSZ alsóházi frakcióvezetője, megnősült Csoma Botond parlamenti képviselő. A kolozsvári politikus Deák-Sala Rebekát, Kós Károly dédunokáját vette el feleségül.
Átláthatóbb és kiszámíthatóbb támogatási rendszert ígér a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztérium társadalmi kapcsolatokért felelős államtitkára, Heidl György a Krónikának adott interjújában.
Tudták, hogy 2Petru Groza egyszer a szőnyegen csúszva, Joszif Sztálint simogatva esedezett kegyelemért? Kun Miklós történész KMN-es előadásán jártunk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!