Sokáig úgy tűnt, hogy a találkozó után matematikailag is kiesik a magyar élvonalból a reménytelen helyzetben lévő kaposvári együttes, de végül nem így történt.
A hazai pályán játszó Debrecen ugyanis korán vezetéshez jutott, de mivel nem sikerült megszereznie a második gólját, a becsületükért küzdő vendégek a végén kiegyenlítettek, és egy ponttal távoztak. Ezzel azonban csak azt érték el, hogy „elhalasszák az elkerülhetetlent”, és a következő meccseiken legyen biztos a kiesésük. Érdekesség, hogy a Kaposvár eddigi 11 pontjából hetet a Debrecen ellen szerzett.
Ellenben a DVSC a bennmaradásért zajló küzdelemben nagyon értékes pontokat vesztett el hazai közönsége előtt, amely a mérkőzés lejártával nem kímélte kedvenceit, és felelősségre vonta őket a gyenge teljesítményük miatt.
Jelentős játékosmozgás zajlik az FK Csíkszeredánál: a klub bejelentette, hogy tizenegy labdarúgó távozik a keretből. A búcsúzók között több meghatározó futballista is szerepel.
Hivatalossá vált, hogy a Kolozsvári U a Sepsi Duna Arénában rendezi meg a július 23-án sorra kerülő nemzetközi kupamérkőzését. A két klub minden részletben megállapodott, így a kolozsvári együttes Sepsiszentgyörgyön fogadhatja ellenfelét.
Az időjárás a következő négy hétben is többnyire a kánikula jegyeit fogja megtartani, miközben az ország nagy részén jelentős csapadékhiány várható az Országos Meteorológiai Szolgálat négyhetes előrejelzése szerint.
Két természetes személyt és hét kereskedelmi társaságot küldött bíróság elé a Kovászna Megyei Törvényszéki Ügyészség egy több mint 9,2 millió lejes sikkasztási és pénzmosási ügyben.
Teljes zűrzavar közepette szállították el a Bihar megyében felszámolt illegális szociális létesítmények lakóit, közülük sok magyar rászoruló Olténiába került.
Autóval hajtott egy helsinki luxusüzlet kirakatába egy román bűnbanda, majd 580 000 eurós zsákmánnyal menekült. Az ország háromnegyed részén vörös hőségriasztással indul a jövő hét.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!