Babati Benjámin az FK Csíkszereda új játékosa – adta hírül a másodosztályban szereplő együttes hivatalos honlapján. A 27 éves támadó eddigi pályafutása alatt mintegy 80 NB I-es és 270 NB II-es mérkőzéssel a háta mögött vasárnap érkezett Csíkszeredába.
Az elmúlt szezonban a magyar másodosztályban, a Győri ETO-nál volt kölcsönben, itt a 25 találkozón 11-szer volt a kezdőcsapatban, háromszor zörgette meg az ellenfél hálóját. A Mezőkövesd mellett a Zalaegerszeg labdarúgója volt, ahol nevelkedett.
– nyilatkozta Babati.
A csatár 1+1 évre írt alá. Amennyiben a szakmai stáb úgy dönt, szombaton, a Resicabánya elleni bajnoki találkozón bemutatkozhat a csapatban.
Mindössze a mérkőzés elején vezetett, utána viszont végig hátrányban játszott a román férfi kézilabda-válogatott, és hat góllal kikapott Portugáliától az Európa-bajnokság nyitányán.
Izgalmakban gazdag nap vár ránk a képernyő előtt, számos sportág eseményeit követhetjük. A vasárnapi programból kiemelkedik az FK Csíkszereda első idei bajnoki mérkőzése, valamint a magyar kézi-, és vízilabda-válogatott újabb Európa-bajnoki összecsapása.
Önkormányzati vezetőkkel tanácskozott pénteken a Romániai Magyar Demokrata Szövetség vezetése. Kelemen Hunor kijelentette, hogy az adóemelés sok családnak nehézséget okoz, bocsánatot kell kérniük mindenkitől.
Ilie Bolojan miniszterelnök szombat reggel Botoșani polgármesterével, Cosmin Andreijel, a megye prefektusával és a megyei tanács elnökével egyeztetett a városvezetés által felvetett problémákról. A kormányfőt ebben a moldvai városban is kifütyülték.
Sokkoló eset történt az Egyesült Államokban: Pennsylvania államban egy 11 éves fiú lelőtte az apját, miután az elvette tőle a játékkonzolját.
Óra közben omlott rá a diákokra egy iskolai tanterem mennyezete, az épületet nemrég tatarozták. A villanyáram brutálisan megdrágult egy év alatt, de más termékekért és szolgáltatásokért is jóval többet fizetünk – itt a friss statisztika.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!