Negyedik mérkőzését játszotta az FK Csíkszereda együttese csütörtökön a Sepsi OSK ellen a női U15-ös bajnokságban, ahol az eddigi három nagyarányú győzelmet hét közben egy vereség követte, többek között az egyik legjobb játékosát, Annabelle Nombotot is hiányolni kényszerülő csíkiak szoros meccsen kikaptak Háromszéken.
A találkozót követően Portik Helga, a csíki csapat vezetőedzője értékelt az FK honlapjának. „A mérkőzést kissé megilletődve kezdtük, nem kaptuk a helyünket, mivel át kellett szervezzük a posztokat, mert páran hiányoztak a kezdőből. Ez meg is látszott a pályán, nem mertünk úgy vállalkozni, ahogy kellett volna,
– mondta el Portik Helga.
A labdarúgó Szuperliga 2026–2027-es szezonjának rajtja előtt egyértelműnek tűnik, hogy az újonc Sepsi OSK és az FK Csíkszereda számára az elsődleges cél a biztos bennmaradás kiharcolása lesz. Nézzük, milyenek az erőviszonyok az élvonal mezőnyében.
Jelentős fejlesztést jelentett be a Román Labdarúgó-szövetség (FRF): a következő hét idényben teljesen megújul a videóbíró-rendszer, amely a Szuperligában és a Román Kupában is a világ élvonalához tartozó technológiával működik.
Egy huszonkét éves juhász holttestét találták meg a Málnáshoz közeli erdőben hétfőn délben. Az ügyben az ügyészség felügyeletével folyik a nyomozás.
A Jóisten, családja és a sport adott erőt Kelemen-Nemes Kinga neurológus rezidensnek, akinek nemrég daganatos megbetegedéssel kellett szembenéznie. A marosvásárhelyi orvos most segíteni szeretne a rákos betegeken és családtagjaikon.
A Bálványosi Nyári Szabadegyetem és Diáktábor (Tusványos) szervezői megerősítették, hogy Orbán Viktor idén is ott lesz a tusnádfürdői rendezvényen. A volt kormányfő előadásán való részvétel regisztrációhoz kötött.
… meglett a kormánybuktatás után készített első közvélemény-kutatás, érdekesek az eredmények… és Nicușor Dan államelnök enyhén szólva hülyét csinált magából a NATO-csúcsértekezleten.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!