Rosszul kezdődött a fővárosi Nemzeti Arénában lejátszott péntek esti mérkőzés a románok számára, akik már az első negyedórában hátrányba kerültek. Ezután többet próbálkozott a házigazda, de sok hiba csúszott a támadásokba, amelyek a tizenhatos előtt elakadtak. A szünetig két nagy egyenlítési lehetőséget mégis ki tudtak kialakítani, mindkétszer Drăguș volt a befejező, de nem találta el a kaput.
Hasonló volt a játék képe a második félidőben, amelynek elején Drăguș a harmadik helyzetét is kihagyta. A végéig hiába igyekezett, veszélytelen volt a kapura a román csapat, Stanciu lövése nem volt eléggé jól helyezett. Betalálni nem sikerült, a bosnyákok megőrizték a minimális előnyüket, a hosszabbításban pedig egy nagy ziccert hagytak ki. A román válogatott hétfőn idegenben San Marino ellen javíthat, ahol kötelező a győzelem megszerzése.
Amennyiben ilyenek lesznek a Gyergyói Hoki Klub és a Csíkszeredai Sportklub közötti csaták a jégkorong Erste Liga negyeddöntői során, akkor igazán elégedettek lehetnek a semleges hokiszurkolók.
Magyar sajtóértesülések szerint Szabó István, a Kecskemét és a Nyíregyháza korábbi sikeredzője nyártól az FK Csíkszeredánál vállal szakmai vezetői vagy sportigazgatói munkát.
Egyes töltőállomásoknál 9 banival drágult csütörtökön a standard benzin, elérve a 8 lej 40 banis literenkénti árat. De ezúttal nem önmagában a drágulás a meglepő, azt ugyanis megszokhattuk már.
A parlament két házának szerda késő délutáni együttes ülésén elfogadták azt a határozattervezetet, amely lehetővé teszi amerikai katonai erők ideiglenes telepítését a Mihail Kogălniceanu-i támaszpontra.
Egy Pryamy TV nevű Youtube-csatornára felkerült videóban Hrihorij Omelcsenko ukrán politikus, korábbi képviselő és az Ukrán Biztonsági Szolgálat volt tisztje Orbán Viktort és családját fenyegette.
További híreink: Nicușor Dannak körülbelül százszor több információja van az ügyészségi rendszerről, mint nekünk, egy balek zsarolót pedig a bukaresti reptéren tartóztattak le a hatóságok.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!