A másodosztályú labdarúgó-bajnokság felsőházi rájátszásának negyedik fordulójában a Prahova megyeiek a Concordia Chiajna vendégeként 1–0-ra nyertek szombaton délután. A győztes gólt Sorry Diarra szerezte a 67. percben, a mali csatárnak ez volt a 13. találata a bajnoki szezonban, ezzel Bogdan Chipirliuval (Bukaresti Steaua) közösen vezeti a góllövőlistát.
Az éllovas Petrolul Ploiești az első három playoff meccsén nem tudott nyerni, két döntetlent és egy vereséget jegyzett, ezzel a győzelemmel viszont hat, illetve hét ponttal elhúzott az élen a második helyezett FC Hermannstadt, illetve a harmadik Kolozsvári U előtt, a két erdélyi riválisa kedden 19 órától egymás ellen játszik ebben a fordulóban.
| 2022. 04. 09. 14:30 | Concordia Chiajna Chiajna | Petrolul Ploiești Petrolul | 0-1 |
| 2022. 04. 10. 15:00 | Unirea Slobozia Slobozia | Bukaresti Steaua Steaua | 0-0 |
| 2022. 04. 12. 19:00 | FC Hermannstadt Hermannstadt | Kolozsvári U Kolozsvári U | 0-0 |
## | CsCs | MM | GyGy | DD | VV | GkGk | PP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petrolul Ploiești Petrolul | 4 | 1 | 2 | 1 | 2-2 | 54 |
2 | FC Hermannstadt Hermannstadt | 4 | 2 | 2 | 0 | 4-1 | 49 |
3 | Kolozsvári U Kolozsvári U | 4 | 1 | 3 | 0 | 3-2 | 48 |
4 | Bukaresti Steaua Steaua | 4 | 1 | 2 | 1 | 4-4 | 42 |
5 | Concordia Chiajna Chiajna | 4 | 1 | 1 | 2 | 4-5 | 40 |
6 | Unirea Slobozia Slobozia | 4 | 0 | 2 | 2 | 2-5 | 35 |
Közel ötvenéves, Super-8-as felvételt osztott meg közösségi oldalán Székedi Ferenc. Az 1980-as szófiai túrán készült képsorok igazi időutazást kínálnak a csíkszeredai jégkorong aranykorába.
Az átlagnézőszámokat tekintve az előkelő harmadik helyen áll a Marosvásárhelyi ASA, amelynek mérkőzéseire többen látogatnak ki, mint a Sepsi OSK találkozóira a labdarúgó 2. Ligában.
Facebook bejegyzésben hagyott búcsúüzenetet, nem sokkal később holtan találtak rá egy csíkszeredai nőre hétfő este.
Egy „mini nyugdíjjal” indult Balin, dán repülőjegy-lemondással folytatódott, és végül Ausztráliában kapott új irányt a sepsiszentgyörgyi fiatal házaspár története.
Tiltással nem megy, ezért szabályozással és jó példával kell óvnunk gyermekeinket a digitális világ csapdáitól. Erről szólt az előadás, amelyet Mircea Miclea pszichológus, akadémikus, volt tanügyminiszter tartott a tordaszentlászlói református templomban.
Az akadémiai falakon túli kitekintésre készülő kolozsvári társadalomtudományi folyóirat bemutatóján jártunk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!