Csütörtökön este hazai környezetben az elején magához ragadta a kezdeményezést a Ferencváros, a Viktoria Plzen kapusa magabiztosan hárította a lehetőségeket.
A 23. percben aztán Abu Fani próbálkozása egy védőn megpattanva a kapu bal alsó sarkában kötött ki (1-0).
A találat után gól után feljöttek a csehek, és a szünet előtt időnként már átvették az irányítást, sőt a Fradi harmadik számú kapusának, Grófnak is bravúrt kellett bemutatni.
A pihenőt követően mindkét kapu előtt adódtak lehetőségek, a legnagyobbnál Grófnak kellett védenie, de a Ferencváros megőrizte előnyét, 1-0-ra nyert.
A visszavágót egy hét múlva, február 20-án rendezik Plzenben. A Fradira addig egy magyar bajnoki vár, február 16-án, vasárnap a Paksot fogadja az NB I 20. fordulójában.
Nehéz időszakon van túl az FK Csíkszereda és a Sepsi OSK – legalábbis, ha a román sportmédiában megjelent cikkeket nézzük. Több portál is foglalkozott a magyarországi választások rájuk vonatkozó következményeivel. Mi tisztáztunk sok kérdést.
Megszakadt a Sepsi OSK hosszú veretlenségi sorozata a labdarúgó 2. Ligában, de nemcsak az eredmény kavart hullámokat: a lefújás után kemény szavak hangzottak el mindkét oldalon, az edzők nem fogták vissza magukat.
Nem várt sokáig, már másnap jelentkezett a hatalmas pénzösszegért a múlt vasárnapi Joker-sorsolás szerencsés nyertese – közölte a Román Lottótársaság, amely azóta ismertette a most vasárnapi sorsolás előtti nyeremények összegeit.
Nem ül be a parlamentbe Orbán Viktor – ezt a leköszönő miniszterelnök szombaton jelentette be a Facebook-oldalán közzétett videóüzenetben.
Rövid idő alatt széles körben elterjedt Bodor János, a Háromszék újságírójának videója, amelyben egy székelyruhás alak egy, a Tisza Párt logójával ellátott „poloskát” kaszabol.
Földbe állhat a PSD, erre pedig ők is most jönnek rá. Történelmi időket élünk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!