Ellenfelet kapott az FK Csíkszereda a Román Kupában

Horváth Bálint Ottó 2020. október 12., 18:30 utolsó módosítás: 2020. október 12., 19:41

A Román Labdarúgó-szövetség közzétette a Román Kupa negyedik fordulójának párosításait. Az FK Csíkszereda a Brassói SR Municipal csapatával került össze.

A Székelyudvarhelyi FC-n túljutottak, újabb harmadosztályú csapattal találkoznak a csíkiak. Fotó: Erdély Bálint Előd

Ebben a szakaszban a hátramaradt tizenegy másodosztályú együttes is csatlakozik a kupasorozathoz. A párharcokat – akárcsak eddig – földrajzi elhelyezkedés alapján alakították ki.

Az FK Csíkszereda – amely az előző fordulóban is pályára lépett, múlt héten 2–0-ra nyert a Székelyudvarhelyi FC otthonában – a szintén harmadosztályú Brassói SR Municipalt kapta ellenfélül, és ismét idegenben játszik a továbbjutásért.

A Román Kupa negyedik fordulójában összesen tizenhat párharcot rendeznek október 20–21-én, azaz jövő héten kedden és szerdán, a mérkőzések kezdési időpontja a legtöbb esetben 14 óra 30 perc, a csíkiak utóbbi napon lépnek pályára.