A bajnoki címvédő és a Román Kupa-győztesének csatájára jegyek vásárolhatóak a bilete.frf.ro és a bilete.ro weboldalakon, amelyek 25 és 50 lejbe kerülnek.
A 14 év alatti gyerekek ingyen megtekinthetik az összecsapást, azonban ugyanúgy jegyet kell váltani nekik és kitölteni az adataikkal a szükséges mezőket megrendeléskor.
A stadionba való belépéshez minden szurkolónak szüksége lesz digitális vagy nyomtatott formátumú jegyre, valamint igazolnia kell a személyiségét nemtől és kortól függetlenül.
A 2022–23-as idény első tétmeccsén debütál a videobíró technológia is Romániában, amit a bajnokságban is fognak használni. A mérkőzés július 9-én, szombaton 20 óra 30 perctől kezdődik.
Sorsdöntő megmérettetés vár csütörtök este a román labdarúgó-válogatottra Isztambulban: Mircea Lucescu együttese Törökország ellen lép pályára a világbajnoki pótselejtező elődöntőjében.
Búcsút intett a világbajnokságnak a román labdarúgó-válogatott, miután elveszítette a Törökország elleni párharcot a pótselejtezőben. A mérkőzést követően nagy volt a csalódottság a trikolóroknál, a szövetségi kapitány felelőssé tette az egyik játékosát.
Elfogadta a kormány csütörtöki ülésén az üzemanyagpiaci válsághelyzettel kapcsolatos sürgősségi rendeletet.
Erős trágyaszag miatt panaszkodtak csütörtökön a Kolozsváron és Aradon (illetve a két megyeszékhely vonzáskörzetében) élő lakosok. Az orrfacsaró bűz nem először okoz kellemetlenséget mindkét városban.
Alig fél évvel az ünnepélyes megnyitót követően máris szakorvosi rendelésekkel készül bővíteni szolgáltatásai sorát a Királyhágómelléki Református Egyházkerület orvosdiagnosztikai laboratóriuma.
A 26. Kolozsvári Biológus Napok panelbeszélgetésének előadói a tudománynak az igazságon túli világban való helyéről beszélgettek. Spoiler: nem rózsás a helyzet.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!