A Puskás Arénában rendezendő találkozóra csütörtök késő délután már nem lehetett több jegyet vásárolni a meccsjegy.mlsz.hu oldalon – írta az m4sport.hu.
Marco Rossi szövetségi kapitány együttese négy forduló után a harmadik helyen áll kvartettjében, a hollandokkal azonos pontszámmal, de rosszabb gólkülönbséggel rendelkezik, valamint négy ponttal előzi meg Bosznia-Hercegovinát.
A csoportkört követően az első két helyezett továbbjut a negyeddöntőbe, a harmadik osztályozót játszik a B divízió egyik, második helyen záró csapatával, míg az utolsó kiesik.
A Nemzetek Ligája csoportkörének utolsó két fordulójában a magyar csapat november 16-án Hollandiába utazik, majd három nappal később 19-én, szombaton 21 óra 45 perctől fogadja a németeket.
Pocsék első félidőt követően kétgólos hátrányba került a Sepsi OSK a Nagyváradi Bihar FC otthonában. A szünet után összekapta magát a háromszéki csapat, de a ráadásban jött a hidegzuhany a labdarúgó 2. Liga rájátszásának összecsapásán.
Féltávnál a labdarúgó 2. Liga rájátszásában, de már most kirajzolódik: a Sepsi OSK tudatosan és hatékonyan építkezett a nyáron. Az igazolások beváltak, a keret stabil, az eredmények pedig a visszajutást vetítik előre. De mi a helyzet a többi csapattal?
A ploiești-i ítélőtábla szerdán jogerősen életfogytiglani börtönbüntetésre ítélte azt a férfit, aki fejszével végzett várandós élettársával.
A nagy közös ügyeinkben, nemzet- és szakpolitikai kérdésekben folyamatos lesz a konzultáció az új magyar kormány és az RMDSZ között – nyilatkozta a Krónikának Kelemen Hunor a Magyar Péterrel folytatott megbeszélését követően.
A jelentős árcsökkenések nyomán felgyorsult keresletnövekedés következtében egyes töltőállomásokon átmenetileg üzemanyaghiány léphet fel – közölte hivatalosan az OMV Petrom.
A Fidesz-vereség erdélyi világvége hangulatú megélésének okai nem Magyarországon, hanem itthon keresendők.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!