A találkozó hétfőn 18 órakor kellett volna kezdődjön a sepsiszentgyörgyi stadionban, de a sűrű köd megakadályozta a mérkőzés megrendezését. A sepsiszentgyörgyi szervezők gumikat is égettek a stadion közvetlen közelében azt remélve, hogy ezáltal felszáll a köd, de nem jártak sikerrel.
George Găman játékvezető egyelőre egy órára elhalasztotta a mérkőzés kezdetét, de amennyiben akkor sem javulnak a körülmények, a két csapat vélhetően kedden, a kora délutáni órákban lép pályára, vagy egy későbbi időpontban egyeznek meg.
Frissítés
A javuló körülmények miatt úgy döntöttek, hogy a mérkőzést mégis megrendezik hétfőn, a kezdési időpont 18 óra 45 perc.
A magyar állami támogatások bizonytalanságáról, a Sepsi OSK pénzügyi helyzetéről és a klub jövőjéről is beszélt Diószegi László a Tusványoson. A klub tulajdonosa szerint nincs pánik, de ideje nyíltan beszélni a problémákról, mielőtt túl késő lenne.
A Corvinul elleni vereségről, az FK Csíkszereda pénzügyi helyzetéről, az önkormányzati támogatások hiányáról, Kleinheisler László távozásáról és a klub jövőjéről is őszintén beszélt Szondy Zoltán a Buzánszky Jenő Sportteraszon, a 35. Tusványoson.
Magyarországi motoros vesztette életét egy balesetben szerdán a 67C jelzésű országúton, a Transalpinán, miután egy kanyarban feltehetően elvesztette uralmát a jármű felett, és nekiütközött a fém szalagkorlátnak.
Ne legyenek gyávák meghívni Magyarország miniszterelnökét Tusványosra – kérte Magyar Péter miniszterelnök kedden az Országgyűlésben, a frakciók képviselőinek válaszolva.
Egy férfi leköpte Magyar Péter miniszterelnököt a budapesti Nyugati pályaudvaron, ahová a kormányfő Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszterrel együtt érkezett, hogy ismertesse a 3500 milliárd forintos Baross Gábor Vasútfejlesztési Programot.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!