A 30 éves tapasztalt hátvéd tavaly májusban igazolt a Sepsi OSK-hoz, de alig fél évet követően távozott a klubtól, amely csütörtökön bejelentette, hogy közös megegyezéssel szerződést bontottak vele.
Stefan Hajdin 13 mérkőzésen lépett pályára a piros-fehér színekben, összesen 277 percet játszott, és mindössze egy alkalommal volt kezdő a bajnokságban, mégpedig november 9-én, a Jászvásári Poli ellen idegenben 2–1-re megnyert meccsen.
Hajdin a második védő, aki ebben az időszakban elhagyta a háromszéki együttest,
miután decemberben az izraeli Nir Bardea kontraktusát is felbontották, ő szintén a tavaly nyáron és érkezett és kevés időt töltött a pályán.
A Sepsi OSK-nál nagy a játékosmozgás az újév elején, szerdán két új labdarúgó érkezését jelentették be, a rutinos szélső Sebastian Mailat és a fiatal, korosztályos válogatott Giovani Ghimfuș igazolt a klubhoz.
A bajnoki szünetet a hetedik helyen töltő sepsiszentgyörgyi együttes január 3. és 15. között a törökországi Belekben edzőtáborozik, ahol három felkészülési mérkőzést játszik.
Másfél hónapos kényszerszünet után visszatért Nyikita Melnyicsuk, a Csíkszeredai Sportklub orosz kapusa. A jégkorong Erste Liga egyik legjobb mutatóival rendelkező hálóőrével beszélgettünk.
Az első harmadban pár fokkal jobb volt a Gyergyói Hoki Klub a Csíkszeredai Sportklubnál, és az akkor megszerzett előny elég volt a győzelemhez. Az utolsó pillanatig nyílt volt a pontok sorsa, de aztán ezek Gyergyóban maradtak.
Hivatalosan is megnyitották a Riverside Retail Park névre keresztelt bevásárlóközpontot Székelyudvarhelyen csütörtök reggel. A több mint 15 ezer négyzetméteren elterülő létesítményben nemzetközi márkák és helyi üzletek várják a vásárlókat.
Házi őrizetbe helyezte a bíróság a szexuális bűncselekményekkel gyanúsított Traian Simioncát, a Beszterce-Naszód megyei Jád (Livezile) polgármesterét. A pártja által a botrány kirobbanása nyomán felfüggesztett polgármesterre nyomkövetőt helyeztek.
A júniussal zárult egy évben meredeken csökkent a megelőző időszakok rekordszintjeiről a nettó bevándorlás Nagy-Britanniában.
Úgy történt, hogy fokhagyma helyett arzén került a tejfölös pecsenyébe – a Magyar Tudomány Napja Erdélyben fórum történelem szekciójának előadásain jártunk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!