A 30 éves tapasztalt hátvéd tavaly májusban igazolt a Sepsi OSK-hoz, de alig fél évet követően távozott a klubtól, amely csütörtökön bejelentette, hogy közös megegyezéssel szerződést bontottak vele.
Stefan Hajdin 13 mérkőzésen lépett pályára a piros-fehér színekben, összesen 277 percet játszott, és mindössze egy alkalommal volt kezdő a bajnokságban, mégpedig november 9-én, a Jászvásári Poli ellen idegenben 2–1-re megnyert meccsen.
Hajdin a második védő, aki ebben az időszakban elhagyta a háromszéki együttest,
miután decemberben az izraeli Nir Bardea kontraktusát is felbontották, ő szintén a tavaly nyáron és érkezett és kevés időt töltött a pályán.
A Sepsi OSK-nál nagy a játékosmozgás az újév elején, szerdán két új labdarúgó érkezését jelentették be, a rutinos szélső Sebastian Mailat és a fiatal, korosztályos válogatott Giovani Ghimfuș igazolt a klubhoz.
A bajnoki szünetet a hetedik helyen töltő sepsiszentgyörgyi együttes január 3. és 15. között a törökországi Belekben edzőtáborozik, ahol három felkészülési mérkőzést játszik.
Diószegi László klubelnök csalódott amiatt, hogy a Sepsi OSK először kapott gólt és vesztett pontokat a 2. Liga rájátszásában, de bízik benne, hogy a folytatásban a bírói tévedések nem befolyásolják sorsukat. A tulajdonos a klub jövőjéről is nyilatkozott.
Óriási küzdelemben dőlt el a jégkorong Erste Liga döntőjének ötödik mérkőzése. A Gyergyói Hoki Klub kevesebb, mint két másodperccel a rendes játékidő vége előtt bevitte a győztes döfést és megvédte a címét.
Nyolc nap után hazaengedték a kórházból a húsvéthétfőn megtámadott, közel nyolcvanéves férfit. A felsőrákosi bántalmazás nemcsak testi sérüléseket okozott: a faluban azóta sokan kiszolgáltatottságot, bizalmatlanságot és dühöt éreznek.
Magyar Péter Bujdosó Andreát javasolja a Tisza parlamenti frakciójának vezetésére – jelentette be a választáson győztes Tisza Párt elnöke szombaton a Facebookon. A politikus erdélyi származású, Nagyszalontán született.
Már nem áll Octavian Goga heves antiszemitizmusáról hírhedt egykori román miniszterelnök mellszobra Jászvásár egyik közterén – adta hírül a Ziarul de Iaşi.
Miközben az országban elszabadultak az árak, a parlament menzáján továbbra is hét lej egy csorba. Hátba lőtték a tárgyalására igyekvő román bérgyilkost Spanyolországban.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!