A 22 éves kolozsvári születésű labdarúgó távozását a közösségi oldalán jelentette be a sepsiszentgyörgyi klub. „Megállapodás született a Sepsi OSK és a Jászvásári Poli között Rareş Ispas hátvéd átigazolása kapcsán. Ezúton is szeretnénk megköszönni a klubért tett szolgálatát, és egyben sok sikert kívánunk további pályafutásához!” – olvasható a közleményben.
A háromszékiekkel két Román Kupát és egy Szuperkupát nyert Rareş Ispas az előző szezonban 28 mérkőzésen kapott lehetőséget, összesen pedig 57 alkalommal viselte a piros-fehér mezt. Az új idényben viszont egyáltalán nem játszott, a szakmai stáb nem számolt vele, így a klub jobbnak látta, ha elengedi a játékost, aki elfogadta a moldvai együttes ajánlatát.
Jelentős játékosmozgás zajlik az FK Csíkszeredánál: a klub bejelentette, hogy tizenegy labdarúgó távozik a keretből. A búcsúzók között több meghatározó futballista is szerepel.
Több mint két hónapja nincs csapata Valentin Suciunak, aki a meghiúsult szatmárnémeti lehetőségről és a jövőbeli terveiről beszélt. A sepsiszentgyörgyi szakember szerint egyre nehezebb új együttest találni, de készen áll arra, hogy ismét kispadra üljön.
Villámcsapás ért egy tanárt a Bucsecs-hegységben, miközben egy 14 gyermekből álló csoporttal túrázott. A pedagógust eszméletlen állapotban találták meg a hegyimentők, majd hordágyon szállították le a hegyről.
Teljes zűrzavar közepette szállították el a Bihar megyében felszámolt illegális szociális létesítmények lakóit, közülük sok magyar rászoruló Olténiába került.
Nagyszabású razziát tartottak a nyomozók pénteken Arad, Bihar, Fehér, Kolozs és Szeben megyében az idei érettségi vizsgákkal kapcsolatos csalás gyanúja miatt. A főügyészség szerint kiszivárogtatták a vizsgatételeket.
Nem mindegy, hogy milyen kézben marad a hátrahagyott református örökség – Makkai Péter református lelkész, korábbi szociális államtitkár előadásán jártunk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!