Az FK Csíkszereda ificsapati a Temesvári LPS Banatul ellen aratott győzelmeikkel őrzik első helyeiket a nyugat csoportban. Az U19-esek számára nem volt kérdés a sereghajtó elleni mérkőzésen, már a szünetben hat góllal vezettek, végül kiütéses sikert arattak.
Az U17-esek a szünetben két gólos előnyben voltak, ám a vendégek játéka a második félidőben feljavult, a győzelmet bebiztosító harmadik találatot a hajrában lőtte az FK.
Az FK U19-es legénységét Demény Norbert és Zöld Péter edzők készítik fel, az U17-es csapat edzői pedig Bajkó Barna és Bokor Zoltán.
Hétközi forduló következik, szerdán (április 14.) az FK ificsapatai a másik Elit ligás temesvári csapat, a Ripensia otthonában vendégszerepelnek. Az alapszakaszt a tervek szerint rájátszás követi.
„Senkit nem érdekel, mennyit dolgozol, csak hogy nyersz vagy veszítesz” – vallja Péter Róbert, a Csíkszeredai Sportklub vezetőedzője. A szakemberrel az embert próbáló szezon tanulságairól, a szakmai háttérmunkáról és a jövő építéséről beszélgettünk.
Újabb nagy lépést tett a feljutás felé a háromszéki klub, miután győzni tudott az eddig veretlen Vajdahunyadi Corvinul otthonában. Ovidiu Burcă csapata ezzel megtartotta ötpontos előnyét az üldözők előtt, valamint felzárkózott az éllovasra.
Összesen 13 ezer lej értékben tulajdonított el vagyontárgyakat három Hargita megyei fiatal egy kézdivásárhelyi vállalat telephelyéről, közülük kettőt már őrizetbe vettek – közli a Kovászna Megyei Rendőr-főkapitányság.
Halálosan megfenyegette és megtámadta az aradi székhelyű Maros-ártér Tájvédelmi Körzet parkőreit egy fatolvajokból álló csoport.
Nagy romboló erejű robbanóanyagot és annak működésbe hozásához szükséges gyutacsokat találtak Szerbiában a Magyarországot Szerbiával összekötő gázinfrastruktúra közvetlen közelében – tájékoztatta Aleksandar Vucic szerb elnök Orbán Viktor miniszterelnököt.
A kormány ugyanis, ha nem tudta volna, kétmilliárd lejnyi bérhátralékkal tartozik nekik, amit ők maguk pereltek össze maguknak. És akkor a lehetséges kamatokat még nem is vettük számításba…
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!