A listát a Real Madrid belga támadója, a 29 éves Eden Hazard vezeti, aki gyenge első idényt produkált a spanyol királyi gárdában, így értéke 120 millióról 60 millió euróra esett vissza.
Jelentősen veszített értékéből a hatszoros aranylabdás Lionel Messi is, aki önmagához mérten szerényebb szezont zárt 2020-ban. Az FC Barcelona 33 esztendős argentin csapatkapitánya 44 mérkőzést játszott a katalánok színeiben és 31 gólt szerzett, viszont a spanyol bajnokságban a Real Madrid lett az első, a Bajnokok Ligájában pedig csúfos, 8–2-es vereséget szenvedtek a Bayern Münchentől a negyeddöntőben.
Messi ára 40 millió euróval csökkent, így jelenleg 100 millió eurót ér a labdarúgópiacon.
Csapattársa, a 29 éves francia Antoine Griezmann foglalja el a harmadik helyet az értékcsökkenésben: az ő ára is 40 millió euróval lett kevesebb és pillanatnyilag 80 millió euróra rúg.
A 2019/20-as idényben jelentősen „leértékelődött” klasszisok lajstromán az első ötben kapott helyet még a Manchester City szélsője, Raheem Sterling és a Paris Saint-Germain brazil támadója, Neymar: értékük egyformán 32 millió euróval csökkent.
Két mérkőzést rendeztek hétfő hajnalban a 2026-os labdarúgó-világbajnokság csoportkörének első fordulójában. Elefántcsontpart a hajrában szerzett góllal győzte le Ecuadort, míg Svédország öt találatig jutva magabiztos sikert aratott Tunézia ellen.
A Székelykeresztúri Egyesülés megvédte címét, és ismét megnyerte a labdarúgó Román Kupa Hargita megyei szakaszát, miután a vasárnap délutáni döntőben 2–1-re legyőzte a megyei bajnok Csíkszentsimoni KSK együttesét.
Egy 22 éves fiatalember életét vesztette vasárnap a Tordai-hasadékban, miután lezuhant a via ferrata útvonalról.
Nyomtatott és online kiadványainak valamennyi munkatársától megválik a római katolikus egyház, amely átszervezéssel magyarázza a döntést. A Magyar Újságírók Romániai Egyesülete (MÚRE) méltánytalannak tartja az újságírókkal szembeni bánásmódot.
Valóságos kommentcunamit indított el Nicușor Dan államfő vasárnapi döntése, amellyel Eugen Tomac helyett Adrian Veșteát jelölte miniszterelnöknek. A Facebookon megjelent hozzászólások alapján a felháborodás elsősorban a jobboldali szavazók körében erős.
A kollektív irigység, utálat, megosztottság zárójelbe teszi az egyéni teljesítményeket. Fontosabb pár félremagyarázott félmondat, mint egy egész életmű…
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!