Az U17-es korosztályban a székelyföldiek háromgólos vereséget szenvedtek, az Ifjúsági Ligában (18 éven felüliek) pedig egy góllal legyőzték a bánságiakat. A találkozókat a Kósa Károly utcai műgyepes pályán rendezték.
U17-es korosztály, Elit Liga, nyugati csoport, felsőházi rájátszás, 8. forduló:
FK Csíkszereda–Temesvári Poli 1–4 (1–2),
gólszerzők Alexandru Ureche (9. perc), illetve Răzvan Erceanu (3.), Denis Boariu (25.), David Roșca (80.), Dragoș Macovei (90+2.). FK Csíkszereda: Simon Máté – Flavius Colceriu, Szőke Lénárd, Alexandru Ureche, Leczki Norbert, Balogh Szilárd, Luca Iordache (Luca Păcuraru, 76.), Marosi Krisztián, Bödő Efraim Zoltán (Mihai Ilie, 58.), Luca Ilie (Lázár Magor, 85.), Zelenák Dávid (Keszler Nagy Roland, 76.) Vezetőedző: Benkó Tihamér
Ifjúsági Liga, nyugati csoport, alsóházi rájátszás, 8. forduló:
FK Csíkszereda–Temesvári Poli 1–0 (1–0),
gólszerző Buza Balázs (38.). FK Csíkszereda: Bartók Alpár – Zöld Hunor, Csedő Szilárd, Tamás Bence, Dencsák Kristóf, Péter Zsombor, Fazakas Henrik, Bujdosó Szilárd (Baga István Szabolcs, a szünetben), Sebestyén Botond (Vajna Szabolcs, a szünetben), Buza Balázs, Birtalan Tamás (Dobre Bogdan, 86.) Vezetőedző: Ubrankovics Zoltán
A következő fordulóban (április 23.) az FK mindkét csapata újra hazai pályán játszik, az FC Argeș Pitești együtteseit fogadja.
A vasárnapi sorsdöntő labdarúgó világbajnoki selejtezőmeccs előtt közösen gyülekeznek, aztán bekapcsolódnak a szokásos felvonuláshoz.
Hiába vezetett a román labdarúgó-válogatott Zenicában, a második félidőben emberhátrányban összeomlott és elveszítette a vébéselejtezőt Boszniával szemben. Így csak a Nemzetek Ligája útvonalán juthatnak ki a vébére, ami nagyon nehéznek ígérkezik.
Az ügyészek állítása szerint a boncolás eredményei azt mutatják, hogy a 2 éves kislány halála krónikus betegsége miatt következett be a fogászati kezelése során.
Nem tudta leplezni lelkesedését a román Prima Sport kommentátora, amikor Írország labdarúgó-válogatottja megszerezte győztes gólját a magyar nemzeti tizenegy ellen a világbajnoki selejtezőmérkőzésen.
Ma már a kiváltságok „szülőatyja”, Valeriu Stoica egykori igazságügyi miniszter is elismeri: hiba volt előjogokat adni bizonyos „szakmai köröknek”. Összeállításunkban a speciális nyugdíjak kronológiáját foglaljuk össze.
Tudta, hogy Emil Boc kiválóan versel magyarul Petőfi Sándor, József Attila vagy éppen Kosztolányi Dezső modorában? Erre tessék! (Naná, hogy pamflet.)
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!