Az SZFC csapatmenedzsere, László Zsolt kiemelte, a régi-új játékos hazatérésével Berkeczi Attila elnökkel közösen egy régi álmuk teljesült. Az, hogy a város szülöttje és a klub neveltje, az 1. Ligát is megjárt Savin Mihai-Cătălin újra hazai szurkolók előtt, a csapat színeiben focizik.
„Cătălin eldöntötte, hogy hazajön, azért, hogy kiváló játékával és nagy tapasztalatával a 3. ligás együttesünket erősítse. Úgy gondolom, hogy döntésében az is közrejátszott, hogy az első edzéseken látta azt, hogy milyen új, minőségi játékosokat sikerült leigazoljunk azért, hogy az élbolyban harcoljunk az újonnan kezdődő bajnokságban” – fejtette ki a csapatmenedzser a klub közösségi oldalán.
Az SZFC pénteken kezdte el a felkészülést a soron következő idényre, a pontvadászat a tervek szerint augusztus végén rajtol.
Méltó ünnepi hangulatban, immár ötödik alkalommal rendezték meg a csíkszeredai Év Sportolója Gálát szerdán délután. A ünnepségnek otthont adó Csíki Mozi nézőtere zsúfolásig megtelt a helyi sportélet jeles képviselőivel és az őket ünneplő közönséggel.
Az átlagnézőszámokat tekintve az előkelő harmadik helyen áll a Marosvásárhelyi ASA, amelynek mérkőzéseire többen látogatnak ki, mint a Sepsi OSK találkozóira a labdarúgó 2. Ligában.
Keresési akció zajlik Kovászna megye területén, miután egy személy március 4-én arról értesítette a hatóságokat, hogy egy ismeretlen férfit látott a Olt folyó partján, Sepsibükszád térségében.
Egy „mini nyugdíjjal” indult Balin, dán repülőjegy-lemondással folytatódott, és végül Ausztráliában kapott új irányt a sepsiszentgyörgyi fiatal házaspár története.
Már csak elvétve találunk olyan töltőállomásokat, ahol a benzin ára is ne haladná meg a literenkénti 8 lejes lélektani határt.
Az akadémiai falakon túli kitekintésre készülő kolozsvári társadalomtudományi folyóirat bemutatóján jártunk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!