Edzőmérkőzést játszott egymással a CFR és az UTA

Székely Sport 2020. október 11., 19:01 utolsó módosítás: 2020. október 11., 19:23

A bajnoki címvédő Kolozsvári CFR 2–0-ra nyert az Aradi UTA ellen a vasárnap délután rendezett barátságos találkozón.

Fotó: Facebook/Fotbal Club CFR 1907

A kolozsvári együttes edzőpályáján lejátszott mérkőzésen az első félidőben nem született találat. A szünet után a CFR rögtön betalált Adrian Păun révén, a második gólt húsz perccel a vége előtt Mario Rondon szerezte.

A bajnoki szünet után az 1. Liga 7. fordulójában a CFR szombaton 21.30-tól az FC Botoșani-t fogadja, az UTA jövő vasárnap 18.45-től a Nagyszebeni Hermannstadt vendége lesz.