„Négy kemény nap után megszületett egy nagyon nehéz döntés. A klub a világon a legfontosabb és érzelmektől mentes kell legyen. Közös megegyezéssel elválnak útjaink.
A következő lépés nagyon fontos lesz, és nagyon odafigyelést igényel. Egyet kell tudjatok, ti vagytok a legfontosabbak, a szurkolók!” – tette közzé közösségi oldalán Diószegi László, a Sepsi OSK elnöke.
Bernd Storck 2023 decemberében vette át a Sepsi OSK irányítását, akkor Liviu Ciobotariu helyére érkezett, aki közel került ahhoz, hogy a csapat ott legyen a Konferencia Liga csoportkörébe.
A német szakemberrel a kispadon a háromszékiek az elmúlt szezonban 34 ponttal az ötödik helyen végeztek.
Az új idényben már nem alakultak ilyen jól a dolgok. Bár, az együttes a Szuperliga első találkozóin pontokat gyűjtött, hullámvölgybe kerültek, négy egymást követő vereséggel. Az utolsó 3 mérkőzésen a Sepsi OSK még gólt sem tudott szerezni.
Storck konfliktusba került Niczuly Rolanddal és Branislav Ninajjal, a csapat vezéregyéniségeivel, akiket a Kolozsvári U elleni mérkőzésre nem is nevezett a keretbe. Azt a párharcot kategorikusan, 3–0-ra elveszítették.
Magabiztos idegenbeli sikert aratott a Sepsi OSK a labdarúgó 2. Ligában, Ovidiu Burcă együttese vasárnap délben végig kontrollálta a CS Tunari elleni összecsapást, a főszereplő pedig ismét a spanyol Nacho Heras volt.
A Sepsi OSK sportigazgatója, Hadnagy Attila rövid betekintést nyújtott az év utolsó mérkőzésére készülő Sepsi OSK kulisszái mögé, szó esett a téli átigazolási időszakban várható erősítésekről, illetve Niczuly Rolandról is.
Eltűnt személy felkutatásához kér segítséget egy család a közösségi médiában. A felhívás szerint egy 39 éves nőt keresnek, aki december 5-én délután elhagyta a székelyudvarhelyi Riverside bevásárlóközpontot, azóta nem tudnak kapcsolatba lépni vele.
A román sajtó figyelmét is felkeltette a magyar miniszterelnök szombati kijelentése, amely szerint a jövő évi országgyűlési választás lesz az utolsó a közelgő háború előtt.
Gőzerővel építik a fejlesztő és a helyi hivatalosságok által Erdély legnagyobb kiskereskedelmi (retail) parkjának nevezett, több mint 100 millió euróból megvalósítandó létesítményt Szászfenes község területén.
… az államelnök szerint, ha egy miniszter hazudik, az nem olyan gáz, mintha milliókat lopott volna… és Románia lesz az első NATO-tagállam, amelynek HISAR-osztályú járőrhajója van.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!