Eddig a vendéglátóké a forduló a másodosztályban

Józsa Csongor 2020. november 14., 16:32

Négy mérkőzést rendeztek szombaton a labdarúgó 2. Liga tizenkettedik fordulójában. A házigazdák szerezték meg a győzelmeket.

A csíkszeredai pontszerzés után közel volt egy újabb döntetlenhez a Pandurii Lignitul Fotó: Pinti Attila

Városi rangadót rendeztek: Târgu Jiu két együttesének meccsén a hazaiak, a Viitorul Pandurii nagyon jól kezdett, a 32. percben 3–0-ra vezetett. Fokozatosan jött vissza a találkozóba a Pandurii Lignitul, a 71. percben ki is egyenlített (3–3). A slusszpoén a végére maradt, a hosszabbításban a házigazdák tizenegyeshez jutottak, amit értékesítettek is, így 4–3-ra diadalmaskodtak.

A szombat délelőtti másik két összecsapáson is a hazaiak kaparintották meg a pontokat, a CSM Slatina és a Lénárdfalvi SK is nyert.

A Kolozsvári U kisebb kényszerszünet után tért vissza a játéktérre, az elején keresték is a ritmust. Ezt a vendéglátó, a Resicabányai CSM ki is használta, a 16. percben megszerezte a vezetést, ami ki is tartott a pihenőig. A második félidőben növelte előnyét a CSM, az U a végjátékban szépített.

A játéknap többi párharcát vasárnap és hétfőn rendezik, az FK Csíkszereda vasárnap 11 órától fogadja a Concordia Chiajnát.

vasárnap 19 órától U Craiova 1948 SA–Gloria Buzău;
hétfőn 19.30-tól Petrolul Ploiești–Bákói Aerostar.
A Temesvári ASU Poli szabadnapos.
A Dunărea Călărași–Turris Oltul Turnu Măgurele és a Temesvári Ripensia–CS Mioveni mérkőzéseket december 2-án rendezik.