A Székelyföld Labdarúgó Akadémiánál nevelkedett, jelenleg a magyar élvonalban, a Puskás Akadémiánál játszó futballista egyelőre nem tudott magyarázatot adni.
– válaszolta megkeresésünkre szomorúan Corbu.
Az idei U21-es labdarúgó Európa-bajnokságot június 21. és július 8. között Románia és Grúziával (Georgia) közösen rendezi, Romániában két városban, Bukarest és Kolozsváron. A romániai mérkőzéseknek a bukaresti Steaua és a Giulești, illetve a dr. Constantin Rădulescu (CFR) stadion és a Kolozsvár Aréna adnak otthont. Bukarestben hat csoportmeccset, egy negyeddöntőt és egy elődöntőt, míg Kolozsváron a hat csoportmérkőzés mellett egy negyeddöntőt játszanak. A döntőt július 8-án, szombaton 19 órától Grúziában, Batumiban rendezik.
Ezen a viadalon dől el, hogy mely válogatottak jutnak ki a 2024-es párizsi olimpiai játékokra. Franciaország házigazdaként már tagja az olimpia labdarúgótornájának, a másik három kijutást érő helyet, a franciák kivételével az Eb első három helyezettje tölti majd be.
A 2023-as U21-es Európa-bajnokság csoportjai
A csoport: Grúzia, Portugália, Belgium, Hollandia.
B csoport: Románia, Spanyolország, Ukrajna, Horvátország.
C csoport: Csehország, Anglia, Németország, Izrael.
D csoport: Norvégia, Svájc, Franciaország, Olaszország.

A lelátón több alkalommal is nacionalista és magyarellenes rigmusok hangzottak el a hazai szurkolók egy részétől az FC Argeș és az FK Csíkszereda pénteki szuperligás összecsapásán.
Újabb külföldi kihívás vár Gabriel Debeljuhra. A Sepsi OSK korábbi horvát támadója a litván bajnok Kauno Žalgiris együtteséhez szerződött, amely jelenleg a Bajnokok Ligája selejtezőjében is érdekelt.
Teljesen megsemmisült egy mintegy 200 négyzetméteres épület a hétfő hajnalban keletkezett tűzben Madéfalván. A lángokat csaknem háromórás beavatkozás után sikerült megfékezni.
Kevesen vállalkoznának arra, hogy kerékpárral átszeljék Európát. Zsigmond István kolozsvári nőgyógyász szakorvos azonban éppen ezt tette: Lisszabonból indult útnak, és huszonöt nap alatt, közel négyezer kilométer megtétele után érkezett haza Kolozsvárra.
Augusztus 1-jén délután a gázolaj literenkénti ára már 11 lejhez közelített, miután néhány nappal korábban átlépte a 10,5 lejes határt.
Továbbá: megfeneklett egy svájci kirándulóhajó a Dunán, mert elillant alóla a víz. És egy bírónő jogtalanul próbált elcsípni egy legfelsőbb bírósági posztot, aztán mikor rajtakapták, elpárolgott.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!