A nyárádtői csapat 3–0-ra nyerte meg a Zilahi CSM elleni párharc szerdai hazai első mérkőzését, így nagy önbizalommal utazott a szombat délutáni idegenbeli visszavágóra.
A Maros megyeiek továbbjutását semmi nem veszélyeztette, főleg azután, hogy az első félidő közepén vezetéshez jutottak Bogdan Piper góljával. Kevéssel a szünet után ugyan a hazaiak büntetőből egyenlítettek, de többre nem futotta a részükről, így 1–1-es döntetlennel ért véget a találkozó.
Akárcsak az előző szezonban, a Nyárádtői Unirea idén is bejutott az osztályozó döntőjébe, ahol volt csoporttársával, a Besztercei Gloriával küzd meg a feljutásért,
amely az idegenbeli 0–0-s döntetlent követően hazai pályán az 1–1-gyes rendes játékidő és hosszabbítás után tizenegyes-párbajban győzte le a Máramarosszigeti VSK-t. A párharcot június 1-jén és 5-én rendezik, a nyárádtőiek vendégként kezdenek és otthon harcolhatják ki a másodosztályú indulást.
Pocsék első félidőt követően kétgólos hátrányba került a Sepsi OSK a Nagyváradi Bihar FC otthonában. A szünet után összekapta magát a háromszéki csapat, de a ráadásban jött a hidegzuhany a labdarúgó 2. Liga rájátszásának összecsapásán.
Féltávnál a labdarúgó 2. Liga rájátszásában, de már most kirajzolódik: a Sepsi OSK tudatosan és hatékonyan építkezett a nyáron. Az igazolások beváltak, a keret stabil, az eredmények pedig a visszajutást vetítik előre. De mi a helyzet a többi csapattal?
A ploiești-i ítélőtábla szerdán jogerősen életfogytiglani börtönbüntetésre ítélte azt a férfit, aki fejszével végzett várandós élettársával.
A nagy közös ügyeinkben, nemzet- és szakpolitikai kérdésekben folyamatos lesz a konzultáció az új magyar kormány és az RMDSZ között – nyilatkozta a Krónikának Kelemen Hunor a Magyar Péterrel folytatott megbeszélését követően.
A jelentős árcsökkenések nyomán felgyorsult keresletnövekedés következtében egyes töltőállomásokon átmenetileg üzemanyaghiány léphet fel – közölte hivatalosan az OMV Petrom.
Közben a PSD-s mezőgazdasági miniszter egy 5000 eurós Louis Vuitton bőrönddel flangált a reptéren. És egy riasztó adat: az első három hónapban közel 34 ezer esetben kértek rendőri segítséget a családon belüli erőszak áldozatai.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!