Döntetlent jegyeztek a Sepsi OSK lehetséges ellenfelei

Józsa Csongor 2022. július 07., 22:17

Egyik fél sem szerzett előnyt, még egy hetet várnunk kell, hogy megtudjuk, ki lesz a háromszékiek ellenlábasa a labdarúgó Konferencia Ligában.

Fotó: UEFA

A selejtező második körében kapcsolódik be a Román Kupa-győztes a harmadik számú európai porondon. A sorsolásnál kiderült, hogy a Sepsi OSK az Olimpija Ljubljana–Differdange párharc győztesével néz farkasszemet.

A két gárda csütörtökön este a szlovén fővárosban lépett pályára, a vendégek egy öngóllal már a 10. percben előnyhöz jutottak. A luxemburgiak nem tudták kihúzni, a második játékrészben betalált a házigazda, 1–1 lett a végeredmény az odavágón.

A visszavágót egy hét múlva rendezik. A második körben előbb a sepsiszentgyörgyi gárda lesz a házigazda – előreláthatóan július 21-én játsszák azt a meccset.