Nagy volt a tétje a meccsnek, ugyanis a továbbjutó ott lesz az Európa Liga főtábláján, míg a kieső a harmadik legrangosabb európai kupasorozatban, a Konferencia Ligában folytatja a menetelését. A kezdő sípszó után mindkét együttes óvatos volt, egyik sem kockáztatott sokat, igazán nagy gólszerzési helyzetet pedig egyik kapu előtt sem alakult ki.
Az első helyzetre több mint félórát kellett várni, ekkor Adil Taoui maradt üresen, a hazaiak támadója nem hibázta el a ziccert, előnyhöz juttatta a csapatát (1–0). Jól reagált a bekapott gólra a bukaresti együttes, előbb egy labdaszerzés után sikerült veszélyeztetnie, majd a játékrész hosszabbításában Miculescu fejesével egyenlített (1–1).
A fordulást követően többet volt a labda az FCSB-nél, viszony nem tudott élni a mezőnyfölény nyújtotta lehetőségekkel, egyik kapu sem forgott igazán nagy veszélyben. Az egyik oldalon Siebenhandl hárított egyet, míg a másik térfélen Berisha lövése csattant a keresztlécen.
Az eredmény nem változott, igazságos 1–1-es döntetlen született Linzben, a továbbjutó kiléte egy hét múlva dől el Bukarestben.
Nemcsak a következő idényről, hanem a közös magyar-román hokibajnokság jövőjéről is szó esett a 35. Bálványosi Nyári Szabadegyetem és Diáktábor sportfórumán, ahol klubvezetők és játékosok ütköztették álláspontjukat.
A Brassói Corona hivatalosan is bejelentette, hogy szerződtette a 30 éves kanadai csatárt, Colby McAuley-t, aki komoly tapasztalattal érkezik a jégkorong Erste Liga egyik legnagyobb esélyesének számító együtteséhez.
Történelmi jelentőségű eseménynek adott otthont a Csíkszeredai Megyei Sürgősségi Kórház: kedden négyes ikrek jöttek világra az intézményben. A kórházi nyilvántartás szerint ez az első alkalom, hogy négyes ikerszülés történt a csíkszeredai kórházban.
Cikkünkben összegyűjtöttük, hogy lehet önkéntes alapon fizetni az egészségbiztosítást, mekkora összegről van szó, és milyen időtartamra szól a biztosítás.
Menthetetlen, bukott maffiafőnökkel foglalkozni felesleges – reagált Magyar Péter miniszterelnök a Facebook-oldalán Orbán Viktor, a Fidesz elnöke, volt kormányfő Tusnádfürdőn szombaton elmondott beszédére.
Ikertestvére amszterdami útja miatt illegális schengeni tartózkodással gyanúsították meg a Politico újságíróját a kolozsvári reptéren. Több tengerparti üdülőhely maradt áram nélkül a hálózat túlterheltsége miatt.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!