Dobogós helyen a szászrégeniek

Székely Sport 2020. november 23., 11:33 utolsó módosítás: 2020. november 23., 11:36

Pótolták a labdarúgó 3. Liga korábbról elhalasztott mérkőzéseit, a 9-es csoport utolsó őszi mérkőzésén a szászrégeniek győzni tudtak Fehér megyében, és feljöttek a rangsor harmadik helyére.

Archív Fotó: Erdély Bálint Előd

A vasárnap lejátszott találkozón az Avântul a sereghajtó Alsógáldi Industria pályáján játszott, ahol a második félidőben biztosította be a győzelmét, és végül 3–1-re nyert.

Ezzel a sikerrel a szászrégeniek visszaelőzték a ranglistán Maros megyei ellenfelüket, a Nyárádtői Unireát, és a harmadik helyen töltik a téli szünetet.

A bajnokság a tervek szerint március 13-án folytatódik.