Csúfos vereséget szenvedett a Kézdi SE

Csulak Noémi 2022. október 08., 19:55

A labdarúgó 3. Liga hetedik fordulójában a KSE szombat délután az Rozsnyói Olimpic vendégeként lépett pályára. A felsőháromszéki fiúk nem igazán tudták tartani a lépést az ellenlábassal.

A második félidőben négyet kaptak Fotó: Csulak Noémi

A Kézdivásárhelyi SE az elmúlt hétvégén megszerezte a bajnokságban az első győzelmét a Székelyudvarhelyi FC ellen, de mindezt nem tudta kamatoztatni a Rozsnyói Olimpic otthonában. Igaz, hiányos kerettel játszottak, végül 5–0-os vereséget szenvedtek a hazai együttestől.

Az első félidőben még jól állta a sarat a KSE, Gállnak és Sántának is óriási helyzete adódott a gólszerzésre, nem tudtak élni ezzel. A 36. percben az Olimpic egy beejtett, előre ívelt labdából gólt ért el, ezzel vezettek.

A második játékrészben már a 30. másodpercben betalált egy tizenesgyeből a hazai csapat. Ezt követően már csak egy csapat volt a pályán, a lefújásig még háromszor bevették a kézdivásárhelyiek kapuját, 5–0 lett végeredmény.

A KSE jelenleg a tabella 9. helyét foglalja el, a következő meccsüket jövő szombaton, hazai pályán 15 órától játszák az Brassói SR ellen.