A 24 éves Csiszer Balázs az FK Csíkszereda saját nevelésű játékosa, a csíki együttes mellett szerepelt Magyarországon a Kaposvár és a Budafok csapatánál, a román élvonalban pedig a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK színeiben.
Új klubja, a Nagybányai Minaur jelenleg a román labdarúgó 3. Liga 10. csoportjának utolsó helyén áll.
Az FK Csíkszereda férfi csapatából, az őszi szezonban bevetett játékosok közül hárman távoztak: Szabó Bálint visszatért az Újpesthez, Magyari Szilárd a 3. ligás Medgyesi Gaz Metant erősíti, Csiszer Balázs pedig a Nagybányához igazolt.
A csíkiakhoz visszatért, és a Bicske elleni felkészülési mérkőzésen pályára lépett a 22 éves Salvatore Marrone, aki 2020 és 2022 között már szerepelt az FK Csíkszeredánál. Marrone a csíkiaktól való távozás után román élvonalbeli csapatok keretében volt, játszott az FC Voluntari-nál (4 mérkőzés), illetve az Aradi UTÁ-nál (2 mérkőzés).
Kecskemét után Csíkszeredában alkothat nagyot a Szabó István–Kerekes Barna edzőpáros. A magyar élvonal korábbi sikerkovácsai Székelyföldön folytathatják pályafutásukat, a tárgyalások az utolsó fázisban tartanak.
Lezárult a nevezési határidő a jégkorong Erste Liga 2026–2027-es szezonjára, kiderült, tíz csapat lesz a rajtnál. A mezőnyhöz a Háromszéki Ágyúsok is csatlakozott, így a következő idényben négy erdélyi együttes szerepel majd a sorozatban.
Hatósági felügyelet alá került a Bihar megyei Érbogyoszló RMDSZ-es polgármestere, miután csúszópénz elfogadásán érte tetten az Európai Ügyészség (EPPO).
Közel 29 ezer eurónyi kenőpénz átvétele közben értek tetten kedden egy Bihar megyei RMDSZ-es polgármestert az Európai Ügyészség nyomozói.
Újabb magyar sikernek tapsolt perceken át a cannes-i közönség: Nemes Jeles László vasárnap bemutatott új filmjét, a Moulint mintegy tízperces álló ováció követte a vetítés után.
Kommentelünk, tehát szarban vagyunk. Elmagyarázom, miért.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!