Cristiano Bergodi tavaly októberben vette át a sepsiszentgyörgyi csapat irányítását, amikor Leo Grozavut váltotta a kispadon. Eddig 28 mérkőzésen (26 bajnoki és 2 kupameccs ) vezette a Sepsi OSK-t, a mérlege 15 győzelem, 6 döntetlen és 7 vereség, átlagban 1,82 pontot szerzett az együttessel.
Az 57 éves tapasztalt szakembernek június 30-ig tartott volna a korábbi szerződése, amelyet a klub hétfői bejelentése szerint meghosszabbítottak, így Bergodi újabb egy plusz egy éves megállapodást kötött.
Magyarellenes rigmusoktól volt hangos a Bukaresti Steaua stadionja az FK Csíkszereda elleni kupamérkőzésen.
Túlóráznia kellett a Sepsi OSK-nak a CSM Slatina otthonában. A hosszabbításban szerzett találatokkal a háromszékiek idén is ott vannak a labdarúgó Román Kupa csoportkörében.
Átvette nyereményét szerdán a hatos lottó rekordösszegű fődíjának nyertese - közölte a Román Lottótársaság. A nyeremény értéke 52,839 millió lej, azaz több mint 10,07 millió euró.
Hamarosan egyszerűbbé válhat számos kisebb építkezés és átalakítás Romániában.
A Tisza-kormány szeretné mielőbb lezárni a korábbi külhoni támogatások „számvetését”, hogy a vitatott ügyek tisztázása után a jövőre lehessen összpontosítani – jelentette ki a Krónikának Kollai István nemzetpolitikáért felelős helyettes államtitkár.
… egy turista lezuhant a Fogarasi-havasokban, esélye nem volt a túlélésre … és tessék nézni államelnököt rövidgatyóban!
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!