A moldáv válogatott Vitalie Damașcan két évre szóló szerződést kötött a sepsiszentgyörgyi klubbal, egy év hosszabbítási opcióval. A 22 éves csatár legutóbb az olasz FC Torino játékosa volt, de pályafutása során játszott még többek között a holland RKC Waalwijk és a Fortuna Sittard csapatainál.
Rareş Ispas a bajnoki címvédő Kolozsvári CFR-től érkezett, a 20 esztendős hátvéd egy évig kölcsönben szerepel a Sepsi OSK-nál.
Leo Grozavu vezetőedző együttese hazai pályán mutatkozik be az új bajnoki idényben, pénteken 18.30-tól az Academica Clinceni-t fogadja.
Féltávnál a labdarúgó 2. Liga rájátszásában, de már most kirajzolódik: a Sepsi OSK tudatosan és hatékonyan építkezett a nyáron. Az igazolások beváltak, a keret stabil, az eredmények pedig a visszajutást vetítik előre. De mi a helyzet a többi csapattal?
Gyári versenyautóval áll rajthoz a hétvégén Székelyudvarhelyen és környékén zajló Hargita Ralin Jakab Attila és navigátora, Mag Levente. A kettős célja idén sem lehet más, mint dobogós helyen végezni hazai közönség előtt.
A ploiești-i ítélőtábla szerdán jogerősen életfogytiglani börtönbüntetésre ítélte azt a férfit, aki fejszével végzett várandós élettársával.
A nagy közös ügyeinkben, nemzet- és szakpolitikai kérdésekben folyamatos lesz a konzultáció az új magyar kormány és az RMDSZ között – nyilatkozta a Krónikának Kelemen Hunor a Magyar Péterrel folytatott megbeszélését követően.
Őrizetbe vették Szék község polgármesterét sikkasztás és hivatali visszaélés gyanújával, miután a nyomozók szerint közpénzből finanszírozott beszerzéseket használt fel saját céljaira.
A Fidesz-vereség erdélyi világvége hangulatú megélésének okai nem Magyarországon, hanem itthon keresendők.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!