A gól nélküli odavágó után a kedd késő esti visszavágót a pályaválasztó Honvéd ideiglenes otthonában, a Puskás Arénában rendezték, ahol a tavaly novemberi átadás óta most először játszottak tétmérkőzést.
Az első meccshez képest ezúttal mindkét oldalon több nagy lehetőség adódott, de a csapatok képtelenek voltak betalálni, sem a 90 perc alatt, sem a hosszabbításban nem született gól. A továbbjutó kiléte a büntetőpárbajban dőlt el, ahol a Honvéd 5–4-re bizonyult jobbnak.
A tavalyi döntős Honvéd a korábban a Mol Fehérvárt búcsúztató Mezőkövesddel találkozik a Magyar Kupa döntőjében, amelyet jövő szerdán 20 órakor rendeznek ugyancsak a Puskás Arénában.
Betalálnia sem sikerült Örményországban az Universitatea Craiovának, amely a hajrában kapott góllal búcsúzott az Európa Ligától. A Ferencváros magabiztosan verte török ellenfelét, a sikerből Marius Corbu góllal vette ki a részét.
Sorsdöntő mérkőzés vár a Ferencvárosra az Európa Liga selejtezőjében, este a Barcelona is pályára lép. Kosárlabda, kerékpár, atlétika, tenisz és sznúker is színesíti a csütörtöki sportműsort.
Egy 68 éves férfi fulladt a tengerbe Eforiénál csütörtök délután, miután a nap folyamán háromszor is kimentették a hullámok közül a vízimentők, de újra és újra bement a vízbe. Eforie Nord strandjain vörös zászló van kitűzve, tilos a fürdőzés.
Saját kérésére visszahívták állomáshelyéről Balla Tullia Imolát, Románia montreáli főkonzulját, aki két és fél éve látta el a diplomáciai kirendeltség irányítását. A korábban számos kormányzati pozíciót betöltő diplomatát több mindennel megvádolták.
John Ratcliffe, az Egyesült Államok Központi Hírszerző Ügynökségének (CIA) igazgatója a héten Moszkvába tett látogatása során figyelmeztette az orosz tisztviselőket, hogy ne fokozzák a feszültséget a balti NATO-tagállamokkal szemben.
Románia legfontosabb ügye: a péksütemények. Egy lepényállam vajaskifli-gyarmatának franciás hadicsele durrant el...
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!