A hazai bajnokság egyik gólerős csatárának George Țucudeant és Lacina Traorét kell helyettesítenie a támadósorban, a két labdarúgó nemrég távozott a kolozsváriaktól.
Debeljuh az előző szezonban 32 mérkőzésen 13 gólt szerzett a nagyszebeni csapat színeiben.
A Kolozsvári CFR 250 ezer eurót fizetett ki a Hermannstadtnak Debeljuhért cserébe, aki sajtóinformációk szerint három éves szerződést kötött a CFR-rel. A Transfermarkt szakoldal 700 ezer euróra becsüli a labdarúgó értékét.
Mielőtt a nagyszebeniekhez került volna, Debeljuh alsóbb osztályú olasz csapatoknál (Piacenza, Mantova és Este) játszott.
Két mérkőzést rendeztek hétfő hajnalban a 2026-os labdarúgó-világbajnokság csoportkörének első fordulójában. Elefántcsontpart a hajrában szerzett góllal győzte le Ecuadort, míg Svédország öt találatig jutva magabiztos sikert aratott Tunézia ellen.
A Székelykeresztúri Egyesülés megvédte címét, és ismét megnyerte a labdarúgó Román Kupa Hargita megyei szakaszát, miután a vasárnap délutáni döntőben 2–1-re legyőzte a megyei bajnok Csíkszentsimoni KSK együttesét.
Egy 22 éves fiatalember életét vesztette vasárnap a Tordai-hasadékban, miután lezuhant a via ferrata útvonalról.
Valóságos kommentcunamit indított el Nicușor Dan államfő vasárnapi döntése, amellyel Eugen Tomac helyett Adrian Veșteát jelölte miniszterelnöknek. A Facebookon megjelent hozzászólások alapján a felháborodás elsősorban a jobboldali szavazók körében erős.
A Brassó Megyei Tanács elnökéből lett miniszterelnök-jelölt, Adrian Veștea több mint három évtizede tagja a PNL-nek, önkormányzati vezetőként és miniszterként is jelentős politikai tapasztalatot szerzett.
Az immár hétéves szatmárnémeti tehetség játékszenvedélyét, kitartását és lendületét a profi sakk árnyoldalai sem kezdhették ki. A sakkzseni édesapjával, Balog Cristiannal beszélgettünk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!