Jelen pillanatban a BL-mezőny 1., és a 2. kalapja ismert teljesen, mert a szerdai visszavágók eredményei még befolyásolhatják, hogy a továbbjutó csapat a 3., vagy a 4. kalapba kerül.
A sorsolást – melyet az Ferencváros a negyedik kalapból vár – csütörtökön 18 órától tartják Nyonban.
A Fradi kaphat olyan csoportot is, melyben mindhárom ellenfél igazi nagyágyú, ugyanakkor összejöhet olyan csoport is, amely egyetlen világsztárt sem vinne Budapestre. Hiszen az eddig ismert besorolás szerint összejöhet akár egy Bayern München, Barcelona, Internazionale hármas, vagy éppen egy Liverpool, Atlético Madrid, Leipzig trió is, de egy PSG, Manchester City, Atalanta összetételű csoport sem lenne egyszerű.
Ugyanakkor egy nem annyira jól csengő, Porto, Sahtar Donyeck, Olympiakosz csoportba is kerülhet a Fradi.
Visszaköszönhet a múlt is, hiszen könnyedén a Fradi ellenfele lehet a Rel Madrid-Ajax duó, mint volt 1995-ben, amikor a zöld-fehérek első magyar csapatként feljutottak a BL-főtáblára.
Kecskemét után Csíkszeredában alkothat nagyot a Szabó István–Kerekes Barna edzőpáros. A magyar élvonal korábbi sikerkovácsai Székelyföldön folytathatják pályafutásukat, a tárgyalások az utolsó fázisban tartanak.
Hivatalos közleményben jelentette be a labdarúgó 2. Liga bajnoka, a Vajdahunyadi Corvinul, hogy hol rendezi hazai mérkőzéseit a Szuperliga következő idényében. A döntés a székelyföldi klubokat is érinti, hiszen rájuk így hosszabb kiszállások várnak.
Hatósági felügyelet alá került a Bihar megyei Érbogyoszló RMDSZ-es polgármestere, miután csúszópénz elfogadásán érte tetten az Európai Ügyészség (EPPO).
Legalább egy hónapot tartó útfelújítási munkálatok kezdődtek az A1-es dél-erdélyi autópálya „medvealagutas” szakasza híján terelőútként használt országúton, ami rendszerint óriási dugókat okoz az amúgy is túlterhelt, szerpentines aszfaltcsíkon.
Újabb magyar sikernek tapsolt perceken át a cannes-i közönség: Nemes Jeles László vasárnap bemutatott új filmjét, a Moulint mintegy tízperces álló ováció követte a vetítés után.
Kommentelünk, tehát szarban vagyunk. Elmagyarázom, miért.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!