Az utolsó percben bukta el a három pontot a Gaz Metan

Székely Sport 2021. április 30., 20:16 utolsó módosítás: 2021. április 30., 21:58

Döntetlent hozott az élvonalbeli labdarúgó-bajnokság alsóházi rájátszásában az ötödik forduló pénteki nyitómérkőzése a Medgyesi Gaz Metan és az FC Argeș Pitești között.

Archív Fotó: Pinti Attila

A medgyesi csapat az utóbbi meccseken remeklő Ronaldo Deaconu góljával az első játékrész közepén szerzett vezetést, és úgy tűnt, a minimális előny kitart a végéig. A hosszabbításban azonban tizenegyeshez jutott az FC Argeș, amit az együttes házi gólkirálya, Cephas Malale értékesített, ezzel pontot mentett.

A két gárda egymást követi az alsóház tabellájának élmezőnyében, a piteștiek a második pozíciót foglalják el, míg a Gaz Metan a harmadik helyen osztozkodik az Aradi UTA-val, amely szombaton a csoportot vezető Chindia Târgoviște ellen játszik. A forduló további három mérkőzését vasárnap rendezik.