A sorozatban harmadik döntőjükben szereplő németek 2009 és 2017 után harmadszor hódították el a korosztályos Európa-bajnoki címet. A találkozó egyetlen gólját Lukas Nmecha szerezte.
A portugáloknak ez volt a harmadik döntőjük az U21-es Eb-k történetében, de 1994 és 2015 után újra elbuktak.
Labdarúgó U21-es Európa-bajnokság, döntő:
Németország–Portugália 1–0 (0–0).
Nagyon úgy tűnik, hogy a bennmaradás kiharcolása után Ilyés Róbert nem folytatja az FK Csíkszereda kispadján, sajtóértesülések szerint a szezon végén távozik a csapattól.
Az utolsó fordulóra maradt a döntés, hogy a bajnok Vajdahunyadi Corvinul mögött a Sepsi OSK vagy az FC Voluntari jut fel automatikusan a Szuperligába. Szombaton délben mindenre fény derül.
Egy 13 éves lány megerőszakolásával gyanúsítanak két küküllővári kamaszt.
Esélyesebb, hogy technokrata miniszterelnöke lesz Romániának, mint hogy valamely pártpolitikus – derül ki a Polymarket előrejelzési piac fogadásaiból.
Az április 14-én megszabott 30 napos határidő lejártával újra számítani lehet a végrehajtó megérkezésére Nagyváradon a premontrei rendházban, hogy kilakoltassa az önkormányzat által sajátjának tekintett ingatlanból Fejes Rudolf Anzelm apátot.
A trianonitisz nem gyógyítható, de meg lehet tanulni együtt élni vele anélkül, hogy folyamatosan tüneteket produkálna. MCC-történészkerekasztal, hetedik szint.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!