Az FK-sportparkban vendégszerepelt az SZFC

Dobos László 2022. augusztus 10., 18:30 utolsó módosítás: 2022. augusztus 10., 18:49

Felkészülési mérkőzést játszott szerda délután a labdarúgó 3. Liga augusztus végi rajtjára készülő két Hargita megyei együttes, az FK Csíkszereda farmcsapata (U19) és a Székelyudvarhelyi FC.

Barátságos meccsen csapott össze az FK Csíkszereda farmcsapata (U19) és a Székelyudvarhelyi FC Fotó: Pinti Attila

A mindkét fél számára hasznos összecsapást Csíkszereda legújabb sportlétesítményében játszották, az FK-sportparkban.

Az első félidőben a hazai gárda Bujdósó mintegy 20 méterről eleresztett bombagóljával szerezte meg a vezetést, a vendégek a második félidő közepén Kovács fejesgóljával egyenlítettek.

Felkészülési mérkőzés:
FK Csíkszereda II. csapata–Székelyudvarhelyi FC 1–1 (1–0),
gólszerzők: Bujdosó Szilárd (40. perc),
illetve Kovács Szabolcs (74.).

Játékvezetők: Feleki Gelért, Bálint Attila és Tamás Zoltán.

FK Csíkszereda: Simon Máté – Göndör Alex, Csedő Szilárd, Vereguț Dániel, Dencsák Kristóf, Sebestyén Botond, Balázs Lajos Norbert, Bujdosó Szilárd, Sándor Raul, Bíró Tamás, Birtalan Tamás. Játszott még: Moldován Róbert (kapus), Csala Róbert, Orbán Milán, Nagy Botond, Szín Ferenc, Szakács Szilárd, Baga Szabolcs és Andrei Precup. Vezetőedző: Demény Norbert.
Székelyudvarhelyi FC: Albert Hunor – Marucza Csanád, Cătălin Savin, Kovács Szabolcs, Tordai Tamás, Darius Dobrean, Kovács Botond, Marius Matei, Simó Csongor, Raul Gavîrliță, Botorok János. Játszott még: Mihai Fabian Petrescu (kapus), Cristian Moldovan, Mitra Szilárd, Becze Tamás, Andrei Curpăn, Lázár Kristóf, Brașoveanu Norbert és Varga Bálint. Vezetőedző: Gabriel Rădulescu.