A négy együttes közül három idegenben játszott, egy pedig hazai pályán.
U15-ös korosztály, alapszakasz, 2. csoport, 6. forduló:
Bákói FC–FK Csíkszereda 4–1 (4–0).
Az FK gólját Balla Áron szerezte.
U16-os korosztály, felsőházi rájátszás, 1. csoport 3. forduló:
FK Csíkszereda–Jászvásári Poli 0–1 (0–0).
U17-es korosztály, nyugati csoport, felsőházi rájátszás, 3. forduló:
Temesvári Poli–FK Csíkszereda 3–1 (0–1).
Az FK gólját Szőke Lénárd szerezte.
Ifjúsági Liga (U18), nyugati csoport, alsóházi rájátszás, 3. forduló:
Temesvári Poli–FK Csíkszereda 4–2 (2–0).
A székelyföldi csapat mindkét gólját Birtalan Tamás szerezte.
A következő fordulóban (november 26-27.) az FK U15-os csapata a LPS Piatra Neamț együttesét fogadja, az U16-osok a LPS Suceava csapatát látjuk vendégül, míg az U17-es és az U18-as gárda az FC Argeș vendége lesz.
Bár a klub hivatalos megerősítése még várat magára, a Székely Sport információi szerint eldőlt: két neves magyar középpályással, Kleinheisler Lászlóval és Tajti Mátyással is megegyezett a Szuperligában szereplő FK Csíkszereda.
Sima gyergyói továbbjutásra utalt a papírforma, ehhez képest nem ez történt. Adorján Örs hőssé vált, bevédte a Steauát a jégkorong Román Kupa döntőjébe. A GYHK csak a harmadik helyért játszik vasárnap.
Kivonultak az elégedetlen adófizetők szombaton Csíkszereda főterére, hogy így jelezzék: tiltakoznak a magas adók ellen. Ez már a második megmozdulás a hargitai megyeszékhelyen a szerdai „flash-mob” után.
Az Erdélyi Református Egyházkerület megfontolja, vagy elgondolkodik azon, hogy kilép a Református Egyházak Világközösségéből, vagy felfüggeszti tagságát – jelentette ki Kolumbán Vilmos, az egyházkerület püspöke szombaton az M1 aktuális csatornán.
Sajátos ellentétre derült fény a 166 fős lakosságú Krassó-Szörény megyei Temesfőn: miközben az alapvető szolgáltatások is hiányoznak, a polgármester luxus közlekedési eszközt használ.
A nagyváradi premontrei apát kilakoltatásáról szóló bírósági döntés félelmetes képet fest az igazságszolgáltatás állapotáról, és az államérdekből elkövetett jogtiprásról.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!