Az FCSB kihasználta a Rapid megingásait

Székely Sport 2022. november 06., 23:19 utolsó módosítás: 2022. november 06., 23:20

Fővárosi derbit rendeztek a labdarúgó Szuperiga vasárnap esti meccsén. Az FCSB közeledett a rájátszás felsőházához.

Egy új nézőcsúcsot jelentettek a bukaresti Nemzeti Arénában: 31233 szurkoló volt a helyszínen a labdarúgó Szuperliga tizenhetedik fordulójának mérkőzésén, melyen az FCSB volt a házigazda a Bukaresti Rapiddal szemben.

Az első félidőben két védelmi megingást kihasználta az egyelőre edző nélküli – a kispadról Mihai Pintilii irányított, de ő csak ideiglenes tréner – FCSB, így 2–0-ra vezetett.

A szünet után meglőtték a harmadikat is. A 70. perctől emberhátrányban kezdett focizni Adrian Mutu gárdája, tizenegyest hoztak össze, amit értékesítettek.

3–1-re nyert az FCSB, ezzel a sikerrel ott van a hetedik helyen a tabellán, a Rapid maradt a második, leszakadt a listavezető Farultól.