Az FCSB a végén megtörte ellenfelét, beérte a CFR-t

2020. október 19., 23:06

Végig mezőnyfölényben játszott a fővárosi együttes, az Academica Clinceni egészen jól tartotta magát, mégsem bírta ki a lefújásig.

Dennis Man törte meg a gólcsendet Fotó: Facebook/FCSB

Hétfőn este zárult a labdarúgó 1. Liga hetedik játéknapja. Az Academica Clinceni az FCSB-t látta vendégül, az összecsapást Călărași-on rendezték, miután előbbi stadionja átépítés alatt áll.

A mérkőzést végig támadta a vendégcsapat, az első félidőben egy kapufáig jutott. A játék képe a pihenőt követően sem változott, a gólhoz vezető utat csak az utolsó percekben találta meg az Anton Petrea által felkészített alakulat – igaz, ekkor három minutum alatt kétszer is mattolta a védelmet.

Ha nem is fényes focival, de megszerezte a három pontot az FCSB, ezzel pedig beérte a Kolozsvári CFR-t.

Labdarúgó 1. Liga, 7. forduló:

Academica Clinceni–FCSB 0–2 (0–0),
gólszerzők: Dennis Man (86.), Olimpiu Moruțan (89.).

Az élmezőny: 1. U Craiova 21 pont, 2. FCSB 15 (17–9), 3. Kolozsvári CFR 15 (8–3), 4. Sepsi OSK 12.