A CSM Slatina látogatott az FC U Craiova otthonába a labdarúgó másodosztály kedd esti mérkőzésén. Ez volt az ötödik forduló utolsó párharca.
Az első félidőben a házigazdák két tizenegyeshez jutottak, melyet magabiztosan értékesítettek, így 2–0-ra vezettek. A 73. percben vendégeknek nem adtak meg ennyire könnyen büntetőt, megfosztották őket egy jogos tizenegyestől. A szépítés a végjátékban jött össze.
A megszerzett három ponttal az FC U Craiova vezeti a 2. Ligát, az FK Csíkszereda a tabella hátsó felében található.
Labdarúgó 2. Liga, 5. forduló:
FC U Craiova–CSM Slatina 2–1 (2–0).
Gól: Florin Mazilu 2, illetve Ovidiu Popescu.
Nehéz időszakon van túl az FK Csíkszereda és a Sepsi OSK – legalábbis, ha a román sportmédiában megjelent cikkeket nézzük. Több portál is foglalkozott a magyarországi választások rájuk vonatkozó következményeivel. Mi tisztáztunk sok kérdést.
Megszakadt a Sepsi OSK hosszú veretlenségi sorozata a labdarúgó 2. Ligában, de nemcsak az eredmény kavart hullámokat: a lefújás után kemény szavak hangzottak el mindkét oldalon, az edzők nem fogták vissza magukat.
Nem várt sokáig, már másnap jelentkezett a hatalmas pénzösszegért a múlt vasárnapi Joker-sorsolás szerencsés nyertese – közölte a Román Lottótársaság, amely azóta ismertette a most vasárnapi sorsolás előtti nyeremények összegeit.
Nem ül be a parlamentbe Orbán Viktor – ezt a leköszönő miniszterelnök szombaton jelentette be a Facebook-oldalán közzétett videóüzenetben.
Fegyveres támadó nyitott tüzet helyi idő szerint szombat este Washingtonban a fehér házi tudósítók díszvacsoráján, amelyen Donald Trump elnök is jelen volt.
Földbe állhat a PSD, erre pedig ők is most jönnek rá. Történelmi időket élünk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!