A román bajnok Kolozsvári CFR tavalyhoz hasonlóan idén is bejuthat a főtáblára, ehhez csütörtökön 18.30-tól a finn KuPS Kuopio csapatát kellene legyőznie, a kolozsvári gárda hazai pályán a párharc esélyesének számít.
Miután nagy esély volt arra, hogy a mérkőzést nem közvetítik élőben a televízióban, a kolozsvári klub végül az utolsó pillanatban mégis megegyezett a Digi Sporttal és a Look Sporttal is.
A magyar bajnoki ezüstérmes Mol Fehérvár 21 órától a belga Standard Liége otthonában játszik a továbbjutásért. A székesfehérváriak múlt héten bravúrt hajtottak végre, hazai pályán tizenegyespárbajban jutottak túl a francia Reims együttesén, a playoff-körben azonban idegenben kell játszaniuk a győzelemért. A találkozót az M4 Sporton lehet élőben követni.
Furcsa helyzet állt elő a két székelyföldi jégkorongcsapat kedd esti párharcát megelőzően: a Csíkszeredai Sportklub törzsszurkolói jóval kevesebb belépőhöz jutottak, sokan lemaradnak a Gyergyói Hoki Klub elleni rangadóról.
Niczuly Roland jövője továbbra is élénken foglalkoztatja a román sportsajtót, az utóbbi időben több, egymásnak ellentmondó sajtóértesülés is napvilágot látott a Sepsi OSK hálóőrének kapcsán. Egyelőre még semmi sincs eldőlve.
Tragédiával végződött egy lakástűz hétfő reggel Marosfőn: az égő házban egy 92 éves férfi holttestét találták meg a tűzoltók.
Orbán Viktor magyar miniszterelnök napjai meg vannak számlálva – így vélekedik Ludovic Orban egykori román kormányfő.
Csupán négy párt jutna be a parlamentbe, ha most vasárnap tartanák a választásokat – derül ki egy friss közvélemény-kutatásból.
Négyszáz darab csempésztojással bukott le egy román kamionos Olaszországban. Fejbe vertek egy férfit Bánffyhunyadon, mert nem tudta a karácsonyi ének szövegét.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!